Čtenářka Tora se vyznala z lásky a obdivu k zajímavému herci, kterému prý sluší i vyšívaná sukně. Děkuji Vám Toro za Váš příspěvek. Jeremy Irons je i pro mne velmi zajímavý herec. Nejvíc ho mám fixovaného z filmu Lolita…

Nosíte v dokladech fotku svých dětí,muže? V mých je foto Jeremyho Ironse. Máte na ploše monitoru fotku z dovolené nebo z ultrazvuku? Na mém je Jeremy Irons. Věšíte na zdi obrázky své rodiny či zasloužilé umělce? Já autogram Jeremyho Ironse. Čekáte na prince na bílém koni? .......modří už vědí.

Mně bylo patnáct, jemu osmačtyřicet. Zrovna se snažil nakopat Bruce Willisovi zadel ve Smrtonosné pasti. Nepovedlo se. U mě ale vyhrál. Od té doby to spolu táhneme v mém paralelním světě.

Je se mnou každý den  a já s ním. Jsem jeho Božskou Julií i Francouzovou milenkou, Posedlostí i Královstvím nebeským. On naoplátku zrcadlem mých citů, pocitů, souputníkem pádů i věrným druhem v chvílích štěstí. Je mým stínem i svědomím. Je krok dál tam, kde bych se dávno zastavila. Je azylem, Maginotovou linií i stínem na poušti.

Bylo by marné někomu, kdo o něm očkem nezavadí, myšlenkou neškobrtne slovy stavět pohádky tisíce a jedné noci. Koho neuchvátily jeho oči jak  oči černého myslivce nebohou Viktorku, kdo netoužil po doteku jeho rukou, nenechal se kolébat sametovým hlasem  a nerežíroval vlastní sny s tímto mužem v hlavní roli, nepochopí.
Úchylačím si takhle zvesela již nějaký ten pátek. 

Ve většině rolí ztělesňoval muže zakázaných citů, nepřiznané pravdy, potlačované vášně a nenaplněné touhy. Jakoby pro ně byl stvořen. Jeho nedávné ztvárnění papeže Alexandra VI. v seriálu Borgiové je toho důkazem. S veškerou zvrhlostí, tepající žádostivostí i animální přirozeností jitří mou fantazii, můj zájem a chtíč.

Muži zrají jako víno. On je toho důkazem. Nevypadá to, že by mne to v nejbližší době pustilo. Myslím, že tahle tsunami ještě ani nekulminovala. Takže jedu na vlně vstříc slunci a užívám si adrenalin, motýly v břiše a  Jeho eminenci Alexandra VI neděli co neděli.

Kruci, nikdy bych neřekla, že vyšívaná sukně může nějakýmu chlapovi takhle slušet.
Tora
Text nebyl redakčně upraven


Jaká je vaše oblíbená filmová postava?

  • Milujete filmové kulturisty?
  • Nebo raději drsné romantiky?
  • Něžné ztřeštěnce?
  • Chlípné ďáblíky?
  • Máte jednoho filmového herce, či postavu, kterou milujete?
  • Z koho hereckého umění, ve které roli, jste paf?

Své úvahy, příběhy, vyznání, ukázky z filmů, prostě cokoliv vás k tématu dne napadne, posílejte na známý redakční e-mail:

redakce@zena-in.cz

Jednu z vás, která přispěje k dennímu tématu, dnes kolem 16. hodiny odměním. Zábavnou společenskou hru: Světový film vám jako dárek pošle firma Albi. Věřte, že se u ní skvěle s přáteli pobavíte. Mám s ní osobní zkušenost...

Společenská hra: Světový film

Reklama