Čtenářka snany měla v dětství panickou hrůzu z bouřky. Když si přečtete její příspěvek, asi se nebudete divit.

Ani já se nedivím, milá snany, takový zážitek by měl vliv na každé dítě. A jsem ráda, že to přešlo. Moc Vám děkuju za příspěvek a přeju krásný den.


Dobrý den,

bouřky jsem se jako dítě nijak extrémně nebála, zlom nastal na letních prázdninách u mojí tety, bylo mi myslím asi 10 let. Dívala jsem se zrovna na televizi, neseděla na sedačce, ale hned naproti televizi /divný zvyk dětí - dcera to dělá také/ a blesk udeřil do televizní antény. Neskutečná rána, nevím jak dlouho jsem se klepala strachy, ale bylo to určitě hodně dlouho. Musela mě celá rodina utěšovat. Od té doby jsem měla panickou hrůzu z každé bouřky. Třásla jsem se, všechny přístroje jsem hned vypla za zásuvky a snažila jsem se najít tmavý kout, kde nepronikne světlo ani zvuk hřmění. Představa, že mě bouřka zastihne někde venku na volném prostranství, mě doháněla skoro k šílenství.

Zajímavé, že po pár letech najednou strach naprosto vymizel. Mám sice stále respekt, ale nebojím se při bouřce vyjít ven, dívat se v klidu na televizi a dokonce i s dcerou pozorovat z okna.

S pozdravem a přáním pěkných dní

snany

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Téma dnešního dne: Bouřky

  • Jaký máte vztah k bouřkám?
  • Bojíte se bouřek?
  • Zažila jste někdy nějakou zvláštní příhodu v bouřce?
  • Zastihla vás někdy bouřka na špatném místě?

Napište mi, těším se na vaše příspěvky! Jedna z vás získá skvělý dárek, velký zelený deštník! Kdyby vás někde zastihla bouřka, radši ho ale nevytahujte. :-) Psát můžete do dnešních 14.30 hodin na známou adresu redakce@zena-in.cz, heslo je BOUŘKA. Předem moc děkuju a přeju hezký den!

dest

Reklama