Dnes je 8. 8. Člověk v kalendáři většinou zaregistruje, když se takto sejdou dvě stejné číslovky po sobě, protože oproti jinému datu je to přinejmenším zajímavé. Už víte, jak strávíte dnešní den?

Osmička značí věčnost

eightOsmička je oproti předchozí sedmičce, značící šťastný den, tak trochu neprávem opomíjená. Přitom jde o číslo, kterému je například v Číně přikládán velký význam. Pro starou čínskou kulturu představovala osmička věčnost, věčné obnovení přírody i života. Podobně jako v matematickém pojetí známá ležatá osmička, symbolizující nekonečno.
Vždyť i ve sluneční soustavě se pohybuje osm planet. Je to náhoda?

Dnes máme v datu ty osmičky rovnou dvě. Jak strávit dnešní den?

V historii našeho národa stály osmičky většinou na pomezí nějaké důležité události. Šlo však o letopočet značící rok, ne o dvě osmičky po sobě, jako je tomu dnes.

Dnes je ten nejvhodnější den na to, abyste vyřešili svoje finanční záležitosti, zvážili svoje možnosti, případně naplánovali dění dalších, životně důležitých věcí. Dnešní den přeje logickému uvažování, a také vyrovnanosti s danou situací.
Dnes se také můžete pokusit urovnat dlouhodobé spory s příbuznými. Neřešte je však srdcem, ale rozumem.  

Lidé v datu s více osmičkami

Lidé v datu s více osmičkami mají vynikající organizační schopnosti, cit pro finance a jen zřídka přehlédnou příležitost vydělat peníze. Ale pozor, ve finančních záležitostech se mohou stát také nenasytní a malicherní.

Osmičkoví lidé dokážou díky své velké duševní a logické schopnosti pochopit věci v jejich základních vlastnostech. Hodně těchto jedinců najde uplatnění v počítačovém průmyslu, což se dnes hodí.
Ale ani oni nemají všechno jen růžové. Lidé v datu s více osmičkami by měli být ve střehu, neboť v případě neúspěchu, který pokládají vcelku za samozřejmý, upadají do silných depresí. Nedokážou si logicky vysvětlit, proč se to stalo právě jim. A pak tyto stavy léčí zase jen prací. Bez zastavení, bez klidu, bez duševního odpočinutí.

A taková přepracovanost, bez odpočinku, může opravdu vést až k věčnosti. A my tady přece chceme ještě nějakou tu dobu pobýt. :)

Použitý zdroj: Milan Walek, Numerologie v praxi - tajná řeč čísel, nakl. Kosmas, 2000

Přečtěte si také:

Reklama