Udělejte si radost a potěšte pokožku voňavými výrobky  od Oriflame. Pokud hledáte ideální vánoční dárky pro vaše blízké, budou tyto produkty i skvělým tipem. O pokožku bychom měli pečovat celoročně, takže není na škodu, když doma máme zásobu a možnost si vybírat  vůně, na které máme zrovna náladu. Vybírejte ovocné, ořechové i olejové produkty.

Hvězda plná třpytu

Dárkové mýdlo Shiny Star ve tvaru hvězdy má jemné složení vhodné pro každodenní použití a vůni sladkého bergamotu, modrého lotusu a hedvábného pižma. Praktická hvězdička je navíc zabalená v půvabné krabičce, na kterou můžete vlastnoručně napsat přání pro své nejbližší.

hvězda

Cena: 59 Kč

Objem: 75 g

Sledujte aktuální slevu na www.oriflame.cz.

Krém na ruce vždy při ruce

Ruce bychom si správně měli krémovat po každém kontaktu s vodou. Jak si ale poradit, když máme na večírku s sebou pouze malou kabelku a na standardní balení krému nezbývá místo? Na první pohled rozkošná kolekce krémů na ruce s olivovým olejem, osvěžujícím višňovým extraktem a vyživujícím olejem z para ořechů je vhodná jako dárek nejen pro vás, ale třeba také pro kolegyni nebo nejlepší kamarádku.

balíček

 

  Cena: 149 Kč

o tělo

Objem každý: 30 ml

Sledujte aktuální slevu na www.oriflame.cz.

Kosmetika jako z domácí dílny

mýdloOsvěžující kombinace vůně citrónu a verbeny, elegantní design, homemade styl balení, kterému zkrátka nelze odolat – to je zbrusu nová řada Essense &Co.

Sprchový gel, tekuté mýdlo a tělové mléko přináší pečující vyživující oleje s populární vůní. Rustikální sada zároveň poslouží jako neodolatelný doplněk do koupelny.

 

 

sada mýdel

Sprchový gel:

Cena: 229 Kč

Objem: 300 ml

 Tekuté mýdlo:

Cena: 229 Kč   

Objem: 300 ml

Mléko na ruce a tělo:

Cena: 279 Kč   

Objem: 300 ml

Sledujte aktuální slevu na www.oriflame.cz.

Reklama