Zdraví

V České republice bylo otevřeno největší Centrum Rekonektivního léčení na světě

Rekonektivní léčení je forma bezdotykového energetického léčení, jejímž zakladatelem je americký lékař - chiropratik a celosvětová osobnost alternativní medicíny, Eric Pearl. Rekonektivní léčení je  v podstatě založené na návratu do našeho původního stavu rovnováhy a zdraví. K tomu využívá velmi harmonické frekvence, na které je jednoduché se naladit a ty samy najdou místo, kde mají působit.

Kontakt s frekvencemi Rekonektivního léčení umožní organismu vzpomenout si, že tuto rovnováhu zná i tělo. Touto vzpomínkou se pak tělo jednoduše řečeno znovunastartuje a začne se dávat dohromady to, co v rovnováze není. „Možná jsem se příliš dlouho zabývali tím, v čem jsme rozdílní a možná je čas začít hledat to, v čem jsme stejní,“ říká zakladatel metody, Eric Pearl.

Eric Pear

Zakladatel Eric Pear

V nově otevřeném pražském Centru pro Rekonektivní léčení pracuje 25 vyškolených praktiků, kteří absolvovali školení přímo u zakladatele této metody, Eica Pearla. „V minulém roce jsem si řekl, že by bylo dobré postavit moderní místo, které může sdružovat více praktiků a ukázat tuto metodu lidem v duchu metody, která má své místo ve 21. století a nejedná se o nějaké spirituální šamanství z dávnověku. Proto jsme se s praktiky dohodli a společně do Centra zainvestovali,“ vysvětluje důvod vzniku centra jeden z jeho zakladatelů, Vladimír Ekart.

Rekonektivní léčení je vědecky potvrzeno a zdokumentováno ve více než tuctu mezinárodních studií. Když léčivé frekvence působí na energii v našem těle, naše tělo vysílá a vibruje na vyšší úrovni světla. Bylo prokázáno, že restrukturalizuje naši DNA, což vede k emisi měřitelné vyšší úrovně bio-fotonického světla. Emeritní profesor Stanfordské univerzity Dr. William Tiller říká, že informace přenášené prostřednictvím léčivých frekvencí vytvářejí soudržnost a pořádek. Jinými slovy, vytvářejí větší harmonii a rovnováhu v našem těle.

Klienti většinou absolvují 3 – 4 sezení v rozmezí týdne až 10 dnů, potom se proces Rekonektivního léčení nechává působit, je to však vždy individuální. Léčení se netýká pouze problémů ve fyzické rovině, ale pomocí této techniky je možné napravit nerovnováhu i v oblast mentální, emocionální a duchovní. Klient může v rámci této metody projít dvěma procesy. Jedním je již zmiňované Rekonektivní léčení, které je jednorázovým naladěním na frekvence, které vytvářejí rovnováhu a harmonizují věci v našem těle i v naší mysli. Druhým je The Reconnection – Znovunapojení, který je komplexním procesem, jenž se dělá jen jednou za život a dojde zde k procesu, který nás začne velmi rozsáhlým způsobem vracet na naší nejvíce harmonickou cestu. „Je to propojení našeho systému energetických drah s energetickými drahami v prostoru kolem nás. Toto propojení je trvalé a pracuje s námi v podstatě celý život. Pro většinu lidí je to velký evoluční skok ve vývoji dopředu. Na tento proces chodí většinou lidé, kteří se zajímají o rozvoj svého osobního potenciálu nebo si chtějí dát celý svůj život účinným způsobem dohromady.“ vysvětluje možnosti této metody praktik Vladimír Ekart.

Zakladatel metody, Eric Pearl, bude v České republice v termínech 24. - 28.6. pořádat seminář, na kterém zájemcům vysvětlí základy této metody a naučí je základní principy Rekonektivního léčení.

Více informací na: www.eric-pearl.cz, www.humanconnection.cz

   
29.04.2016 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [7] Eva_CZ [*]

  Rikina — #6 si pockej, az se tady roztrhne pytel se zvirecimi saralatany! Ti rozumi reci zvirat a umej lecit zvireci deprese a jine neduhy!Sml67Sml67Sml67Sml67Sml67

  superkarma: 0 01.05.2016, 11:49:45
 2. [6] Rikina [*]

  No jo, vibrace na vyšší úrovni světla Sml57 to je neuvěřitelné kolik šarlatánů a pochybných existencí se dokáže uživit - a zjevně velmi dobře, když si můžou zakládat světová centra - na lidské naivitě a důvěřivosti. A taky na nevzdělanosti, protože vzdělaný člověk by na takové bláboly snad proboha nemohl naletět. Sml80

  1. na komentář reaguje Eva_CZ — #7
  superkarma: 0 30.04.2016, 09:27:37
 3. avatar
  [5] Matinea [*]

  No, jsem zvědavá, kolik obětí se jim podaří lapit.

  Ceny za semináře jsou opravdu lidové

  http://www.eric-pearl.cz/vstupenkov

  superkarma: 0 29.04.2016, 22:48:05
 4. avatar
  [4] AmeA [*]

  Matičko skákavá si polámu jazyk při vyslovování Sml15

  superkarma: 0 29.04.2016, 17:12:00
 5. [3] bobani [*]

  Davidek — #1 může to tak na první pohled působit , ale stejně by mě to zajímalo

  superkarma: 0 29.04.2016, 10:08:16
 6. [2] Andreadornova [*]

  Sml67

  superkarma: 0 29.04.2016, 07:05:25
 7. avatar
  [1] Davidek [*]

  ještě že se to nenazývá Rektokonektivní Sml52

  .. blbost zabalená do záhadně znějících termínů ..

  energetické dráhy .. Emeritní profesor .. znovunastartování .. restruktulizace ..

  evidentně spirituální šarlatánství 21. století Sml68

  1. na komentář reaguje bobani — #3
  superkarma: 1 29.04.2016, 06:54:00

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme