Navštívil(a) jste už některou plastickou kliniku? Tak asi víte, že můžete narazit na několik černých ovcí. Nehygienické podmínky, nejasné cenové nabídky, nepovedené zákroky atd. Dokonce existují operační sály v bytech paneláku. Řekli jsme si: „Takhle ne!“

 

Medicom VIP začal jako exkluzivní salon krásy se specializací na tumescentní liposukce v centru Prahy (Legerova 56) pro uzavřený okruh celebrit, politiků a významných podnikatelů. Po letech úspěšného růstu jsme se rozhodli zvětšit své zázemí, rozšířit služby a otevřít své brány všem lidem.

 

Nyní sídlí Medicom VIP na lehce dostupné adrese Spálena 16 v Praze 1 v nádherném komplexu o ploše přes 700 m2.

 

Tři operační sály jsou určeny pro tumescentní liposukci (i vibrační liposukci a další metody). V největším – čtvrtém – sále se provádí výhradně plastická chirurgie. Čekárna i naše pooperační lůžka jsou vybavena televizí, DVD a internetem. Zárukou vysoké kvality naší práce je kvalifikovaný lékařský tým vedený primářem MUDr. Poláčkem, CSc., který je špičkou v oboru plastické chirurgie v České republice.

 

Zpět k etice. Samozřejmostí na naší klinice je přísné dodržování evropských norem. Našemu klientovi nabízíme mnoho nadstandardních služeb, které jsou v ceně zákroku. Před provedením liposukce vás seznámíme s podrobnostmi výkonu. Po zákroku vás odvezeme taxíkem domů, předáme Vám kytičku jako pozornost a váleček pro domácí masáž. Zajistíme pooperační péči, přímé spojení s ošetřujícím lékařem a lymfatickou masáž po liposukci. K dispozici je i myostimulátor „green form“, vakuová lymfodrenáž „green vac“ a tlakové nohavice „green press“. Navíc lze jakýkoliv zákrok platit na splátky bezúročně přímo na klinice.

 

Jsme největší evropské pracoviště specializované na tumescentní liposukce, proto naše služby vyhledává i zahraniční klientela. Česká plastická chirurgie se už stala ve světě pojmem. Kvalitně a esteticky provedené práce, absolutně čisté a udržované zázemí, velice milý personál a přední lékaři – to vše Vás u nás čeká, pokud se rozhodnete pro sebe něco udělat.

 

Od 25. 10. 2006 najdete na nových stránkách www.medicomvip.cz exkluzivní informace, video-záběry, fotografie tumescentní liposukce a dalších zákroků z plastické chirurgie. Několikrát do roka můžete dokonce vyhrát v jedné z našich soutěží tumescentní liposukce a plastickou operaci.

 

Vše, co Vás zajímá, hledejte na stránkách  www.medicomvip.cz

 

Celebrity výhodu plastické chirurgie objevily už dávno. Dopřejte si ji u nás i vy a třeba se s některou z nich potkáte.

Reklama