Podzim se s námi za chvíli rozloučí a před námi je období plískanic, hustých chumelenic, ale i krásných mrazivých dní pod dohledem sluníčka, když pod nohama křupe čerstvý sníh. A pokud stále sháníte stylové zimní boty a chcete držet krok s módou, pojďte se podívat, jaké botky vás zahřejí!

Nabídka kolekcí obuvi pro podzim/zima je pestrá. A co se bude nosit? Vysoké podpatky jsou letos pro zimní měsíce opět v kurzu, i když přiznávám, že nejsou úplně praktické. Ale jen málo žen dokáže odolat a sází na ženskost. Děláte dobře. V podpatcích budete šik!

boty

K sukni, džínám i legínám se budou hodit i kvalitní kozačky a kotníčkové boty z pravé kůže. V barvách vévodí tmavě hnědá, karamelová, ale i klasická černá. Studeným ročním obdobím vás bez problémů provedou i robustní kozačky s výrazným vzorem na podrážce.

Na celodenní běhání dejte přednost praktické obuvi, pohodlně se vám bude chodit v obuvi s platformou. Trendy jsou také nízké kotníkové boty inspirované pánským stylem nebo kotníčková obuv zdobená šněrováním, zipy nebo přezkou.

Prohlédněte si v naší fotogalerii ty nejkrásnějších zimní páry boty v různých cenových relacích a inspirujte se. :)

Ilustrační foto: Humanic, foto: archiv firem

Reklama