Prozradím vám jen tolik, že má nejraději tepláky a jediné, co by asi nesnesla, je mít spodní prádlo jako domácí úbor. Nedokáže si představit, že by takhle oblečená vítala třeba návštěvu. Více se dočtete v jejím příspěvku na téma: Domácí domácí

Přeji všem pěkný den. Dnes jsem se rozhodla také napsat, i když mnoha čtenářkám se to nelíbí. Dnes je téma domácí úbor a každý si to představuje trošku jinak. Někdo nosí doma cokoliv, co mu padne pod ruku a někdo zase má určitý a vyhrazený druh oblečení. Já osobně tohle neřeším. Doma si vezmu cokoliv, co je pohodlné.

Nejraději nosím tepláky a triko s dlouhým rukávem. Většinou mi je doma chladno a tak ještě k tomu přidám mikinu. Je tedy pravda, že nosím neustále stejné oblečení a jednou za čas ho vyměním za druhé, které mám. Aleto jen proto, že tepláky jinak nenosím, takže mám jenom dvoje na střídání. K tomu ještě teplé, pěkně chlupaté ponožky, ve kterých i spím. Nevím proč, ale bez nich se mi špatně spí i v létě.

Určitě si vezmu i kraťasy na sebe, když je opravdu teplo, ale i v létě mi je doma zima, takže většinou to jsou opravdu jenom tepláky. U nás určený domácí úbor nikdy nebyl a ani nebude. Podle mě by se každý měl oblékat doma tak, jak uzná on za vhodné, hlavně pohodlně. Jediné, co bych asi nesnesla mít domácí úbor jako spodní prádlo. Zvášť, když příjde návštěva.

Dnes to bude opravdu poměrně krátký článek. Přeci jen toho mám dnes v práci opravdu hodně a tak nemám možnost nad tím pořádně přemýšlet. Líbila se mi ale výhra a tak jsem se snažila napsat něco o tom, jak si představuji svůj „domácí úbor“.

Přeji všem pěkný den

malinke-kote

Milé malinke-kote, příspěvek nemusí být dlouhý, důležitý je obsah.

Co vy na to, milé ženy-in? Napíšete nám ještě některá z vás na téma „Domácí oblečení“? Máte nejvyšší čas, za chvíli končíme, tak si pospěšte. Pište na adresu: redakce@zena-in.cz

Reklama