Dny se čím dál tím více zkracují a my chtě nechtě trávíme více času zalezlí v pohodlí svým domácích brlohů. Napadlo mě, že bychom mohli dát řeč o domácím oblečení. Co vy na to?

tepláky

V čem je vám dobře, pohodlně, příjemně, zkrátka domácky? Možná si pro domácí pohodlí kupujete speciální oděv, možná nosíte tepláky, možná nosíte něco na tzv. dotahání. Co žena, to jiný vkus a názor na to, v čem bychom si mohly doma lebedit. Ať je to, co chce, určitě se shodneme v jednom:  že by to mělo být oblečení pohodlné, neškrtící, přiměřeně teplé a slušivé. Jakému pořadí dáváte přednost, už nechám na vás.

Já jsem především pro pohodlí, a proto volím tepláky. Neříkám, že by neměly slušet. Poslední dobou je celebrity povýšily na oděv takřka společenský, ve kterém se nechávají fotografovat nejen při sportovních aktivitách, ale i na nákupech a cestách.

Však také dnešní tepláky už nemají nic společného s těmi, co známe z dětství.

Pamatujete? Byly zimní a letní. Oboje měly hnusnou montérkově modrou barvu a gumu pod chodidlo (starší modely kolem kotníků) a příšerně vytahaná kolena.

Zimní varianta byla z tlusté, uvnitř chlupaté teplákoviny, a když jsme po celodenním řádění na sněhu přišli domů, daly se zmrzlé postavit do kouta. Takže s nimi byla i legrace, což maminka nesla s nepochopením, protože dlouho schnuly.

Ale zpět do současnosti. Dnešní tepláky jsou barevné, slušivé a sexy. Tak proč v nich nehonit vodu alespoň doma. K nim teplé ponožky, mikinu a můžou klidně přijít mrazy. Na mě si nepřijdou, i když  plyn podražil, podkrovní byt je špatně izolovaný a balkonové dveře netěsní.

A v čem si lebedíte doma vy, milé ženy-in? V čem se cítíte pohodlně a příjemně?

  • Chodíte v džínách, v legínách, teplákách, nebo pyžamu a županu?
  • Potrpíte si na speciální domácí úbor?
  • Jaké vlastnosti pro vás musí mít oblečení na doma?
  • Mohla byste v něm otevřít pošťačce, nebo dokonce návštěvě, aniž byste se musela stydět?
  • Co nosíte na nohách? Bačkory, pantofle, nebo jen ponožky?
  • Máte nějakou příhodu?

Na vaše příspěvky, ale i fotografie se už teď moc těším na adrese:

redakce@zena-in.cz

Tentokrát budu výherkyni opět losovat, takže šanci na dárek má každá z vás, která napíše.

Co je dnes v nabídce za příspěvek? Speciální balíček, který obsahuje diář na rok 2012 a kosmetiku na tělo a vlasy od značky Avon.

Reklama