Zimní období s sebou přináší i příjemné stránky, mezi něž bezesporu patří bohatý společenský život. Od vánočních či novoročních večírků přes divadla a koncerty až po plesy. Ale nepředbíhejme a zaměřme se na tzv. malé společenské, které mají široké uplatnění.

Všechny výše jmenované akce můžeme absolvovat v univerzálních malých černých, ale přiznejme si, že je to trochu nuda. Chceme se lišit , nebo máme jinou představu o tom, jak by mohly takové šaty vypadat. Jsou to malé černé, nebo koktejlky? Myslíte, že je to totéž? Já ne.

Zvu vás na malou módní přehlídku černých koktejlek. Uvidíte, že vám srdíčko zaplesá a okamžitě po nich zatoužíte.

černé

Úžasně tvarované černé koktejlky s rafinovaným výstřihem na zádech, zdobeným korálkovou výšivkou. Dlouhé úpletové šaty by se daly zařadit i mezi velkou večerní, ale díky materiálu a jednoduchému střihu je můžete vzít i na méně pompézní akce, než je ples. Třeba na premiéru nebo na koncert.

krajka

Bez krajky by to byly docela obyčejné korzetové šaty. S krajkou jsou tajemné a noblesní.

brokátové

Vliv šedesátých let v letošní sezóně se projeví i na společenských šatech. Důkazem toho jsou tyto noblesní brokátové koktejlky s asymetrickým řasením a ramínky.

flitrové

Ani tyto šaty nezapřou inspiraci šedesátými léty. Korálková výšivka a flitrové aplikace je povyšují na opravdu luxusní kousek, ve kterém byste mohla zazářit i na hollywoodském večírku

puntík

Černé šaty kombinované puntíkovanou síťovinou mají také něco do sebe, co říkáte. Zvlášť když se k někomu otočíte zády. Určitě to nebude považovat za neslušnost.

puntík

Takhle úžasně vypadají oblečené

s bílou

Černé koktejlky s bílou aranží. To je docela dobrý nápad, jak osvěžit „obyčejné“ okoukané šaty, které vám visí ve skříni.

reál

A takhle vypadá model v praxi. Vedle stojící modelka je důkazem toho, že ani kalhotám se nemusíte vyhýbat. Večerní charakter jim propůjčuje bolerko s brokátovými rukávy. flitrové

Na závěr naší malé přehlídky jsem si nechala tyto flitrové koktejlky. Ty jsou určeny jen pro opravdu odvážné a hodně štíhlé nositelky. Jen mě napadá, jestli neškrábou.

Co tomu říkáte, milé ženy-in? Pastva pro oči, že? Příště si probereme koktejlky barevné a věřte, že se máte na co těšit.

Foto Karen Miller

Čtěte také:

Reklama