Nike představuje novou kolekci Nike Running pro běh v nepříznivých podmínkách. Nenechte se odradit deštěm, větrem či klesající teplotou. Díky novým produktům navrženým do podzimních a zimních podmínek se budete cítit příjemně a nezastaví vás ani zhoršující se počasí.

Díky reflexním prvkům a lichotivým ženským siluetám vás nikdo nepřehlédne, přestože se bude dříve stmívat. Nepřestávejte s běžeckým tréninkem, kromě výborné kondice, vám přinese také potřebné endorfiny, které vám pomohou lépe se vypořádat se s nepříznivým zimním počasím.

nike

V čem jít v zimě běhat?

Běžecká obuv Nike LUNARGLIDE+ 4

V rámci kolekce Nike Shield Pack byly pro nepříznivé počasí upraveny oblíbené boty Nike LunarGlide+4 Shield. K benefitům Nike LunarGlide+4 jakými jsou: skvělý střih, vynikající kombinace tlumení, podpory a lehkosti přibyla speciální úprava, která umožňuje trénink, když prší nebo je zima. Vysoce reflexní svršek obuvi má několik funkcí — zajišťuje dobrou viditelnost běžce i v tlumeném světle; vytváří voděvzdornou bariéru, přitom však zůstává prodyšný; navíc reflexní vzhled dává botám nový vzhled. Inovativní tlumení Lunarlon přináší lehký, hladký běh, systém Dynamic Support pohodlnou stabilitu a díky dynamické technologii Nike Flywire  bota skvěle padne.  

Nike FREE RUN+ 3 Shield

Ani v zimě se běžkyně nemusí vzdávat běhu v botách Nike Free, které přibližují chůzi či běh na boso.  Bota Nike Free Run+ 3 Shield používá lehkou exkluzivní síťovinu BW2, která kvůli bezešvému spojení umožňuje vyšší odolnost proti vodě. Voděodolné provedení přispívá k tomu, aby noha zůstala v suchu a díky vysoce reflexnímu překrytí jsou viditelné a výrazné i při běhání ve tmě. Technologie Nike Dynamic Fit technology těsně obepíná klenbu a boty proto padnou jako ulité.

Nike AIR PEGASUS+ 29 Shield

Součastí zimní kolekce Nike Shieldpack jsou také oblíbené běžecké boty Nike Air Pegasus+ 29 Shield. Kromě tradičních vlastností jakými jsou tlumení či hladké polstrování, přinášejí běžkyním voděodolnou síťovinu, která pomáhá chránit proti vlhku a udržet chodidlo v suchu. Voděodolnost dále zajišťuje vysoce reflexní kůže, která je součástí síťoviny a zajišťuje lepší viditelnost.

Reklama