Krásně ospalé fotky ze včerejšího svátečního dne zaslala k dnešnímu tématu čtenářka a kočičí máma DanaD. Nedbale pohozené spící kočky jste u ní včera mohly, milé čtenářky, vidět na každém kroku.

První příspěvek k dnešnímu tématu zaslala čtenářka DanaD. Zdokumentovala, jak probíhal 17. listopad 2011 v Brně, u ní v paneláku. Probíhal líně a pohodově...


Nevím jak u vás, ale u nás v Brně bylo opravdu hnusně...

DanaD

... že by psa nevyhnal, natož kočku. No a tak jsme se doma jen tak povalovali a pospávali a bylo to úžasné a moc jsme si to všichni užili.

kocky

kocky

kocky

kocky

DanaD

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

(Foto)téma dne 18. listopadu 2011: 17. Listopad

  • Posílejte mi své fotky ze včerejšího svátečního dne!

Doufám, že jste si volno náležitě užily, milé čtenářky, a něco pěkného vyfotily. Zajímá mě, jak jste volný den trávily. Posílejte mi proto fotky a doplňte je krátkými příběhy. Vezmu i příběhy bez fotek, ale s fotkou máte větší šanci, že je uveřejním, když bude příspěvkový přetlak. A pokud chcete, zavzpomínejte i na 17. listopad 1989, ale zde opravdu jen s fotkou! Docela mě zajímá, jestli na tento den máte nějakou fotovzpomínku.

Za svůj příspěvek můžete získat Knihu o kávě od Petry Veselé a krásný kávový set dvou hrníčků ZESPRESSO CAFÉ. Abyste si mohly lépe vychutnávat volné dny plné pohody.

Příspěvky očekávám 18. 11. 2011 do 15.00 hodin na následující e-mailové adrese...

hrnekkniha

Reklama