A má nejraději veselé a syté barvy, i když si také prošla „tamvým obdobím“. Na barevnou typologii moc nevěří, protože si nejkrásnější připadá po sexu a to na sobě žádné barvy nemá. Takto vtipně končí svůj příspěvek na dnešní téma

Ahoj, ženy!  Asi zmatu ty, které čekají zapálené psaní o barvách a jejich vztahu k barvě pleti, tvaru xichtíku a podobně. To bych spíš potřebovala poradit. Nebo raději ani ne, musela bych obměnit celý šatník, předpokládám. Nikdy jsem nepřemýšlela nad tím, že mi nějaká barva nesluší a nikdo mne ( zatím ) neupozornil, že by tomu tak mohlo býti.

Ve skříni mám hadříky mnoha barev, nejčastěji černých, které kombinuji s ostatními. Na střední jsem měla tmavé období, kdy jsem chodila pouze v černé nebo khaki, naštěstí mne to brzy přestalo bavit. Zdálo se mi to nudné. Nyní se vyžívám v barvách. Líbí se mi veselé a syté. Nejméně mám bílých oblečků ( z praktického důvodu ). Kdo zná mé lentilkové korále tuší, v jakém typu oblečení vyrážím mezi lidi.

Podle mého názoru člověku sluší vše, pokud se  v tom cítí dobře, což je hlavní. Pokud si introvert obleče červenou, necítí se dobře a je to znát.

Krásnější se cítím vždy po sexu, ale to většinou nemám oblečení, takže to s barvami souviset nebude, co? ;-)

Příjemný babo-letní pátek přeje Ifulinkaa

Dobře jste vystihla, že člověku sluší vše, v čem se cítí dobře. I to může nevědomky souviset s barevnou typologií. Ale nechci to nikomu vnucovat.

V jaké barvě se cítíte dobře vy, milé žey-in? Máte nějakého favorita? Která barva ve vašem šatníku rozhodně nemá co dělat? Dokážete vysvětlit, proč ji nemáte ráda? Máte k tomu nějaký pádný důvod?

Napište nám na dnešní téma na redakce@zena-in.cz

Reklama