Já vám dámy nevím, ale jak si takové stvoření jako chlapi můžou stěžovat na to, že nejsme schopné je v posteli uspokojit? To mi příjde od nich jako dost trapný krok. Párkrát si to vrzne a už je to hotové, my z toho nic nemáme, protože nás tím svých popichováním ani nedostali do varu a pak si ještě budou stěžovat, že jsme to mi, kvůli kterým to nejde? Ať zapracují na svojí výdrži!

Typický případ se mi stal asi před měsícem, kdy jsem byla s jednim komárkem, který mi tvrdil, jak je v sexu naprosto nejlepší a každá s ním byla minimálně třikrát během jednoho čísla. Přiznám se, že mě zlákala zvědavost. Věděla jsem dobře, že když se kasal, dám mu to sežrat. Já rozhodně neriskovala. Chlapec ovšem ano, kasal se.

Během celé soulože, která trvala asi dvě minuty, se mi nestihl zrychlit ani dech, ale říkala jsem si, že by to mohl být jen takový rozjezd. Zkusím si ho trošku nažhavit a pak se uvidí. Zkusila jsem, jak na něj zapůsobí orální sex. Zapůsobil. Do pěti minut bylo zase po všem. A ten drznout měl ještě tu odvahu se zeptat:

"Tak co, kotě. Jaký jsem byl?"
"Jaký jsi byl? To to sám nepoznáš podle toho mizerného výkonu, který jsi tu předvedl? To i děda v důchodu vydrží víc než ty." A s tě mi slovy jsem vzala jeho obleční a vyhodila ho oknem. "Seber se a vypadni, chudáčku."

Chlapec musel ze 7. patra až před barák v Adamově rouše. K jeho smůle zas nebylo tak pozdě, podle štěkotu sousedovic ratlíka, se kterým se musel střetnout na chodbě. Líbezný řev jeho majitelky, byla však ještě krásnější hudba pro moje uši. Mám pocit, že "můj drahošek" na mě ztratil telefónní číslo. Od té doby se mi neozval.

markýza_de_Merteuil


No, jak tak na vás koukám, vy se s těma chlapama moc nemazlíte. Což je možná škoda. I když v tomto případě... Každopadně, děkuji za příspěvek.

A co vy, ženy-in? Jak se vypořádáváte s kasaly? Máte taky nějakou příhodu, kde muž totálně pohořel a rozhodně ne vaší vinou? Napište nám o tom na mail redakce@zena-in.cz a můžete vyhrát dvoufázový olejíček do koupele od Oriflame.

Reklama