těhotenstvíTěhotenství je pro každou ženu období plné šťastného čekávání, ale také četných změn. Na českém trhu existuje pro budoucí rodiče velká řada knih a časopisů, ze kterých mohou čerpat informace o průběhu těhotenství, vývoji dítěte a doporučení, jak na přicházející miminko připravit sebe i domácnost. Ovšem ne méně důležité rady týkající se indikace léků a řešení zdravotních obtíží budoucí maminky se v nich většinou nevyskytují. Lékárny Dr. Max proto přicházejí s novou brožurou s názvem Průvodce těhotenstvím, která pomáhá se zorientovat v široké nabídce dostupných léků a doplňků stravy.

Těhotenství s sebou může pro ženu přinést mnohé obtíže. Bolesti prsou, únavu nebo nevolnost a zvracení. Každá žena se zřejmě také během devíti měsíců setká s nadýmáním, pálením žáhy, zácpou, křečemi v lýtkách nebo s hemeroidy. A co teprve když se objeví rýma, kašel nebo horečka? Které léky jsou pro těhotnou vhodné a které nikoli?
Některé potíže ustoupí samy, ale u jiných se patrně neobejde bez léků. Je přeci důležité, aby byla budoucí maminka zdravá, miminko mělo co nejlepší podmínky pro svůj růst a zároveň nebylo užitím léků ohroženo. Průvodce těhotenstvím pomůže nastávajícím rodičům najít odpovědi na tyto důležité otázky. Zájemci si jej mohou zdarma vyzvednout na kterékoli pobočce lékáren Dr. Max.

Reklama