Je známou skutečností, že mléčné bakterie pomáhají při mnoha onemocněních a že jsou součástí přirozené nejen střevní, ale i vaginální mikroflóry. Mají zde nezastupitelné místo v udržování zdravého fyziologického prostředí a v ochraně vůči patogenním mikroorganismům. Jejich úbytek nebo vymizení vede k zásadním změnám osídlení těchto oblastí a umožňuje mnohonásobné přemnožení patogenních bakterií a kvasinek. Takto narušená rovnováha mikroflóry může způsobit nejen potíže při zažívání, ale i snížení imunity, záněty a infekce ve slizničních orgánech.

Mléčné bakterie v organismu napomáhají i řadě dalších příznivých fyziologických procesů. Především zlepšují trávení bílkovin a štěpení mléčného cukru laktózy, která u některých lidí může vyvolávat nepříznivé účinky. Svým účinkem na některé enzymy mléčné bakterie snižují toxický, zvláště pro růst nádorů příznivý, vliv některých složek potravy. Mléčné bakterie také příznivě regulují hladinu cholesterolu.

Významným přínosem v nabídce léčebných prostředků při nedostatku mléčných bakterií v lidském organismu, při léčbě a prevenci infekčních onemocnění močových cest a zánětů močového měchýře jsou přípravky určené pro ženy všech věkových kategorií. Svými účinky podporují léčbu těchto onemocnění a jejich dlouhodobé užívání má velký význam zejména pro prevenci před těmito chorobami.

Společnost Pharma Agency s. r. o. přináší na náš trh dva nové přípravky v kapslích určené ženám pro orální užívání.

Women Dophilus 

Obsahuje 4 mld živých bakterií, 8 kmenů probiotických kultur a 150 mg brusinkového extraktu v jedné kapsli. Je určen ženám bez rozdílu věku. Kromě probiotických bakterií obsahuje i brusinkový extrakt, díky němuž je ideální nejen jako prevence proti zánětům močového měchýře, infekcím močových cest nebo při některých druzích vaginálních infekcí, ale také i při odstraňování zažívacích potíží.

Účinky:
- pomáhá proti zánětům močového měchýře
- účinný v boji proti infekci močových cest
- odstraňování zažívacích potíží a průjmových onemocnění
- pomáhá při stimulaci imunitního systému a regulaci hladiny cholesterolu
  

Přípravek SUPER DOPHILUS

S 9 kmeny probiotických kultur a 8 mld. živých bakterií v jedné kapsli ocení ženy všech věkových skupin, neboť složení bylo speciálně zaměřeno proti přemnožení kvasinky Candida. Super Dophilus blokuje bakterie způsobující infekční onemocnění ve vaginálním a urologickém traktu.

Účinky:
- proti přemnožení kvasinky Candida
- proti infekčním onemocněním ve vaginálním a urologickém traktu
- pro redukci poruch autonomního imunologického systému
- pro redukci příznaků chorob trávicího ústrojí - potravinové intolerance, dráždivý tračník
- proti poruchám zažívacího a trávicího traktu

Všechny přípravky Pharma Agency, s. r. o. lze zakoupit pouze v lékárnách, kde je zajištěno správné skladování a odborná péče.

Podrobnější informace o jednotlivých přípravcích můžete nalézt na stránkách www.pharmaagency.cz

Reklama