Novinky

Užila jsem si to

Nabídky slevového portálu využila naše čtenářka s nickem TTT. Na tom by nebylo nic divného, říkáte si možná. Nebýt jednoho malého „zádrhelu“ a Tořina skvělého vypravěčského talentu.

Jo slevy….Vlastně si už ani nepamatuji, kdy  jsem něco koupila za plnou cenu. Tedy krom jídla.

Loni jsem se nechala tak trochu unést kouzlem slevových portálů. No neberte to za tu cenu, že.

Vyzkoušeli jsme tatarák v středověké restauraci. Mám pocit, že  doby dávno minulé nepamatovala jen ta restaurace. Kráva, kterou použili na tuhle syrovou pochoutku, určitě pomáhala stavět vozovou hradbu za husitských válek. Žižku málem dotvořila tanečnice z jednoho hosta, když natřásala své vnady v křeči podbarvené jakousi keltskou skladbou. V druhém kole se mezi stoly totiž začala vrtět s šavlí.  Už nevrtí. Dnes tam prodávají kabelky.

Bez bázně jsem pak zakoupila ještě něco hadříků a botek. Špatně padnoucí  bota mi totiž nezkazí den tolik jako špatně připravené jídlo. Na baleríny jsem čekala dva měsíce, na triko jen osm týdnů a jinak  jsem byla celkem  spokojená.

Blížily se ale svátky a mne pohltil nápad :pořídit některé dárky z těch báječných nabídek, které mi chodily každý den na meil. Kupodivu jich den ode dne přibývalo. Nicméně jsem vybrala, zaplatila a vytiskla voucher. Jenže ouha.  Až v tomto okamžiku jsem zjistila, že k objednání zboží slouží jakési telefonní číslo, na které je možné se dovolat jen jednu hodinu denně.

Dala jsem se na vojnu a rozhodla jsem se bojovat. Ne, kecám. V slabých chvílích jsem si přehrávala dojemnou scénu, ve které se loučím se svými penězi srdceryvným monologem.

Nicméně jsem vyčíhla okamžik, kdy mělo být telefonní číslo aktivní a vytočila ho.  Prokazatelně východní přízvuk muže na druhém konci aparátu mi  sebral řeč i vítr z plachet.  Zbytkem živé vody jsem vzkřísila vzpomínky na školní ruštinu a z hovoru a křišťálové koule vydedukovala, že  mám prostě počkat, že to přijde poštou.

Tří nedělní očistec ukončil až pošťák s balíčkem. Otočila jsem do sebe něco životabudiče, abych získala odvahu zásilku otevřít. Největší překvapení bylo, že v balíčku bylo přesně to, co jsem čekala. Byla jsem přesvědčena, že z Austrálie pošlou diplomatickou nótu, že ten šutrák, co mi spadl ze srdce jim vypálil díru v některém z národních parků a požadují omluvu. 

Mám se ráda a tohle vánoční martyrium mi docela stačilo. Největší fuška bylo zrušit alespoň zčásti, všechny ty báječné a úžasné nabídky z mého meilu.

Užila jsem si to a slevy si chodím od letoška vychutnávat zásadně jen do obchodů a hypermarketů.

TTT

Milá Toro, přesně se dokážu vžít do vašeho příběhu, až na to, že u mě to bývá právě naopak. Objednávka proběhne bezchybně, zato zboží stojí za starou bačkoru. Tak co je lepší?

Text nebyl redakčně upraven

 • Jak jste na tom vy, milé ženy-in? Uvítaly byste lepší úroveň prodeje, nebo je vám to jedno a díváte se hlavně na cenu?
 • Co jste ochotné koupit ve slevách? Oblečení, obuv, doplňky, sportovní potřeby?
 • Vadí vám, že jde vlastně o loňské modely, nebo to nijak neřešíte?
 • Pro koho ve slevách nakupujte? Pro sebe, děti, nebo celou rodinu?
 • Jaký nejlepší úlovek jste ve slevách získala?
 • Co vám na výprodejích nejvíc vadí? Proč vás odrazují a co byste si ve slevách nikdy nekoupila?

Napište nám pro i proti názory na sezonní slevy a výprodeje.

Na vaše postřehy a příběhy se těším na adrese:redakce@zena-in.cz

   
16.01.2013 - Čtenářské příspěvky - autor: Dana Haklová

Komentáře:

 1. avatar
  [11] ToraToraTora [*]

  selinka — #10 Mě ten pán, co obsluhuje Na Hradě celkem vyhovuje. triko má od pivovaru, zástěru od dodavatele kávy, ale jídlo...to nosí úžasný Sml30

  superkarma: 0 16.01.2013, 15:30:01
 2. avatar
  [10] selinka [*]

  Ale na tatarák stejně chodíš dál ..jenom tam už mají takovou "obyčplébsnudnou" obsluhu Sml57Sml30

  1. na komentář reaguje ToraToraTora — #11
  superkarma: 0 16.01.2013, 13:41:26
 3. avatar
  [9] datura [*]

  Slevové portály mi dokonale rozmluvili všichni ti, co se nechali napálit, takže i kdyby měl pět hvězdiček, tak mě nenachytá Sml58 co nevidím na vlastní oči a co si nemůžu vyzkoušet, to nechci.

  superkarma: 0 16.01.2013, 13:16:29
 4. [8] dadma [*]

  Párkrát jsem zkusila něco objednat,ale buď mě to nesedělo a nebo to byl šunt,který na obrázku vypadal dobře.Je s tím více práce pak to vracet,platit poštovné a ještě čekat na peníze.Když již něco potřebuji dokoupit ,tak raději projdu obchody.I když to není mé hobby.

  superkarma: 0 16.01.2013, 12:59:11
 5. avatar
  [7] ToraToraTora [*]

  Rikina — #6 Sml52  ta nudná spokojenost není kolikrát vůbec k zahození

  superkarma: 0 16.01.2013, 11:28:36
 6. [6] Rikina [*]

   Hmm, asi na světě není spravedlnost, já si takovou srandu se slevovými portály neužiju. Sml80 Vždycky mi všechno včas pošlou, je to to, co jsem chtěla, a jsem s tím trapně spokojena. Sml57  Dvakrát jsem byla na víkendovém pobytu přes slevový portál, a dvakrát jsem byla nadšena. Několikrát jsem měla takto objednány různé pokrmy v několika pražských restauracích, kam jsem došla s kamarádkama, takže mám svědky, že bylo vše OK. Taky jsem takhle koupila vstupenky do některých muzeí, za která bych jinak ty nehorázné prachy za plné vstupné nedala, a na kulturní představení, o kterých bych se ani nedozvěděla, kdyby mi to slevový portál neposlal do mailu. Čili hodlám těchto služeb využívat i nadále, ovšem zas nemůžu pak psát vtipné postřehy na ženské magazíny. Sml57

  1. na komentář reaguje ToraToraTora — #7
  superkarma: 0 16.01.2013, 11:14:28
 7. avatar
  [5] ToraToraTora [*]

  kukátko — #1 To máš pravdu. Když jsem celou dobu dumala, jak se číšník dostane i k hostům, kteří sedí dál od uličky a mezi lavicemi není kudy projít, chlapec s podnosem plným jídla hbitě vyskočil na stůl a mezi sklenkami a menážkami si tam dokvačil Sml30

  superkarma: 0 16.01.2013, 10:59:59
 8. avatar
  [4] Hanula [*]

  Sml16pobavila jsem se - já mám se slevovýma portálama dobré zkušenosti - snad až na jednu výjimku....

  superkarma: 0 16.01.2013, 10:29:03
 9. avatar
  [3] enka1 [*]

  enka1 — #2 ...a málem jsem si vrazila do pusy injekci Fraxiparinu místo čvaňhaSml30

  superkarma: 1 16.01.2013, 10:25:35
 10. avatar
  [2] enka1 [*]

  Sml52Sml67

  Tak jsem se zas po delší době srdečně a nahlas zasmála, díky TTT Sml16

  1. na komentář reaguje enka1 — #3
  superkarma: 2 16.01.2013, 10:22:45
 11. [1] kukátko [*]

  Biftek asi nebyl podle Vašich představ, ale historický bonus (ta doba husitská) určitě nebyl k zahození.Sml52

  1. na komentář reaguje ToraToraTora — #5
  superkarma: 0 16.01.2013, 10:17:35

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme