Máte rádi svěží chuť karibských drinků a zábavu s přáteli? Nebo chcete někomu blízkému věnovat dárek nesoucí vaši osobní pečeť? Máme pro vás ideální řešení. Malibu připravilo pro letošní rok limitovanou edici čistě bílých lahví s přibalenými barevnými zvýrazňovači, které vám pomohou lahev proměnit v originální umělecké dílko.

Vaše jedinečná lahev MALIBU

Nová lahev Malibu nejen že obsahuje známý osvěžující likér, ale je celá čistě bílá a čeká jen na vás, abyste ji vyzdobili podle svého. Můžete popustit uzdu své fantazie, kreslit, co vás napadne a psát vzkazy. Spojení lahví a vzkazů má dlouhou tradici, vy ale nemusíte vkládat dopis do lahve a doufat, že ji někdo vyloví z moře. To, co máte na srdci, prostě napíšete a nakreslíte přímo na lahev a věnujete ji třeba oslavenci na narozeninové párty, na promoci, nebo připravíte příjemné překvapení svému partnerovi. Máte tvořivého kamaráda? Darujte mu limitovanou edici Malibu By U, na které se bude moci pořádně vyřádit. Když s takovou lahví přijdete na letní párty, uvidíte, jak všem zvednete náladu, a zábava se rozjede!

malibu

Malibu v této limitované edici stojí běžných 349 Kč, ale v krabici najdete navíc čtyři přibalené barevné zvýrazňovače v barvách Malibu. Výtvarné tvoření si můžete vyzkoušet nanečisto i na webu http://www.malibu.cz/malibu-by-u, kde najdete také inspiraci v ostatních návrzích. Tato limitovaná edice bude od začátku září k dostání v běžné maloobchodní síti hyper a supermarketů (Globus, Albert, Kaulfland, Tesco, Billa a Interspar).

Jak popíjet Malibu

Malibu je světově nejoblíbenější likér na bázi karibského rumu s přírodní kokosovou příchutí. Má jedinečnou, nenapodobitelnou chuť, a díky nízkému obsahu alkoholu (21 %) se příjemně popíjí a ideálně vyzní v jednoduchých koktejlech, které zvládne každý z nás.

malibuMalibu, to je chuť pláží Karibiku. V osvěžujícím drinku si skvěle rozumí s jakýmkoliv dobrým džusem, třeba ananasovým či brusinkovým, colou nebo zázvorovou a citronovou limonádou. Všechny koktejly vám přinesou náladu exotiky, letního osvěžení a pohody. Stačí smíchat Malibu, džus a spoustu ledu, ozdobit ovocem např. ananasem, melounem či pomerančem a za okamžik je exotický Malibu drink hotový!

Jednoduché receptury Malibu drinků najdete na www.malibu.cz.

Malibu By U v barech

V době letních prázdnin bude současně ve více jak 300 klubech a barech po celé České republice běžet hravá série promočních akcí. Za konzumaci osvěžujících Malibu drinků získáte dárky, které si budete moci ozdobit podle svého, budou totiž čistě bílé. Tento unikátní koncept se jmenuje stejně jako limitovaná edice „Malibu By U". V podnicích vám budou k dispozici zvýrazňovače ve čtyřech Malibu barvách, stejné jako v balení limitované série Malibu. Zapojené bary a kluby budou mít v nabídce šest letních Malibu drinků.
Spolu s dárkem si ti, kdo si je objednají, odnesou i koktejlovou knížku s jejich recepturami. Celá nabídka originálních drinků s chutí pláží Karibiku je k dispozici na webu www.malibu.cz.

lupa

 

Reklama