.

Užijte si víkendovou hudební nálož v krásném zámeckém prostředí...

Novinky

Užijte si víkendovou hudební nálož v krásném zámeckém prostředí...

Již včera odstartoval v krásném prostředí zámeckého lesoparku městečka Světlé nad Sázavou multikulturní hudební festival Sázavafest 2014. Potěšit své hudební či jiné choutky budete moci až do sobotní hluboké noci.

Na oblíbený festival Sázavafest přijedou letošní rok další špičkové hvězdy nejen kytarové a popové, ale i taneční scény. Letos kráčí pořadatelé ve šlépějích světových metropolí jako Berlín, Londýn nebo Paříž, a tak se Sázavafest stane hostitelem probíhající electro swingové revoluce.

Zahraniční hvězdou se stane nejvýraznější uskupení electro swingové revoluce, která v současnosti dobývá evropské metropole jako Paříž, Berlín nebo Londýn – řeč je o francouzském duu BART & BAKER. Stejný žánr pak zastoupí vycházející hvězda KLISCHÉE.

Dále účast potvrdila mezinárodní partička se základnou v Německu MR ŽARKO, hrající zběsilé balkánské rytmy. Dalším německým zástupcem bude syrovou energii šířící parta FUCK ART, LET´S DANCE! nebo písničkářka JOHNA, z Rakouska dorazí indie THE BETH EDGES.

Z českých kapel svou účast již potvrdila česká hudební stálice CHINASKI, festivalové hraní obnovuje také nejslavnější česká zpěvačka LUCIE BÍLÁ, klasický funky ansámbl MONKEY BUSINESS a také unikátní hudební uskupení pod vedením jednoho z nejlepších českých zpěváků, totiž DAN BÁRTA & ILLUSTRATOSPHERE.

 

Více informací o probíhajícím festivale naleznete ZDE

   
01.08.2014 - Redakční novinky - autor: Veronika Pavlíková

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme