Sedět v  hospodě je nuda, dopřejte si koktejl v plážovém vodním baru nebo mořském vlnobití. Netradiční večery čekají nově na všechny milovníky hudby, tance a tepla v největším aquaparku ve Střední Evropě.

Rozjeďte to s přáteli u vody. Každou středu, čtvrtek, pátek a sobotu večer jsou připraveny Aquapárty ve Vodním světě aquaparku v Čestlicích. Výhoda je, že si zde párty užijte, ať je venku hezky nebo prší, protože akce se konají podle počasí ve vnitřní nebo venkovní zóně areálu.
Dát si dobrý koktejl, poslechnout si fajn hudbu, zatancovat si nebo se vyřádit v bazénu s mořským vlnobitím v teple a plavkách mohou návštěvníci vždy od půl sedmé až do jedenácti hodin večer do konce srpna. Středy patří havajským rytmům, čtvrtky lákají na Oldies hity, pátky jsou určené milovníkům taneční hudby a každou sobotu návštěvníky čeká exotická Karibik Summer párty.
Začátky akcí jsou vždy od půl sedmé večer v Korálovém baru.

jedna

ctyri

 dva

Praktické informace – kudy k nám:

Snadno a rychle se do Aquapalace Praha dostanete Aquabusem. Tato linka jezdí denně zdarma na trase Opatov (zastávka metra „C“) – Aquapalace Praha a zpět. Kapacita aquabusu je 45 míst. Pokud pojedete autem, najdete podrobný popis cesty na www.aquapalace.cz. Parkování je pro návštěvníky zdarma.

O Aquapalace Praha

Aquapalace Praha je unikátní sportovně-relaxační komplex nabízející široké spektrum služeb pro celou rodinu. Zábavu nabízí největší aquapark ve střední Evropě. V anketě agentury Czech tourism vyhrál v roce 2010 první místo pro nejnavštěvovanější turistický cíl v České republice v kategorii Za Zábavou. Prostor pro relaxaci hledejte v rozsáhlém Saunovém světě s nejširší nabídkou finských saun a římských lázní v České republice. O vaše zdraví a vitalitu se postaráme v moderním Fitness a nechybí ani široká nabídka wellness služeb, pečujících o vaši krásu v příjemném prostředí našeho Spa. Nabídku služeb Aquapalace Praha doplňuje přilehlý čtyřhvězdičkový hotel s rozsáhlým konferenčním centrem.
Provozovatelem sportovně-relaxačního komplexu a největšího aquaparku ve střední Evropě - Aquapalace Praha je společnost GMF Aquapark Prague, a.s. GMF Aquapark Prague, a.s. je joint venture české společnosti SPGroup, a.s. a německého GMF GmbH& Co KG. Společnost GMF GmbH & Co KG aktuálně provozuje přes dvacet vodních areálů a termálních lázní po celém Německu a expanduje do České republiky, Švýcarska či Polska.

tri

Reklama