Připravili jsme pro vás originální program Módní Chodov ve stylu světových „Fashion Weeks“, díky kterému můžete každý týden od 7. září do 4. října v Centru Chodov zažít jedinečnou atmosféru předních módních destinací.

Chodov

Jako první se představí italský Milán, který 14. září vystřídá americký New York, 21. září vás pozveme do britské metropole Londýna a na závěr vás 28. září svým francouzským šarmem okouzlí Paříž. Užijete si přehlídky světových značek, které u nás zastupují jednotlivé módní metropole a země. Můžete se těšit například na italské Armani Jeans a Diesel, americké Hilfiger Denim či Esprit, britské Karen Millen nebo T.M.Lewin a v neposlední řadě francouzské Pierre Cardin a Etam.
Přehlídková mola svou účastí ozdobí České Miss Eliška Bučková a Tereza Chlebovská nebo Miss České republiky Aneta Vignerová či Lucie Křížková.

Vychutnat si můžete i bohatý doprovodný program

Je plný tanečních a hudebních vystoupení, v rámci posledního týdne je pro vás připraveno také zvláštní české okénko, které nabídne tvorbu tuzemských návrhářů či vystoupení Česko Slovenské SuperStar Sabiny Křovákové. V ulice čtyř velkoměst promění pasáže centra stylové rekvizity a fotokoutky.

Pokud patříte mezi naše věrné zákazníky, potěší vás VIP zóna s občerstvením či must-have tipy na stylové outfity a módní doplňky za skvělé ceny. Pro všechny je připravena také řada soutěží. Nechte se například v průběhu Módního Chodova vyfotit v co nejstylovějším outfitu ladícím s aktuální metropolí, a možná právě vy získáte některou z lákavých módních cen od našich nájemců. Vítěze vybere topmodelka Tereza Maxová, která se exkluzivně stala tváří a ambasadorkou Módního Chodova. Hlavní fashion show se budou odehrávat o sobotách od 7. září do 14. října, vždy od 13. hodin, na Čtvercovém náměstí v Centru Chodov. Nabitý program, spousta módní inspirace, soutěže a skvělé nákupy na vás ale čekají po celé 4 týdny.

Těšíme se na stylové setkání s vámi!

Sledujte facebookové stránky https://www.facebook.com/centrumchodov a stránky http://www.centrumchodov.cz

Reklama