Fashion Arena Prague Outlet nabízí 30 – 70% slevy na veškeré zboží více než 200 světových značek. Od 26. prosince navíc začínají povánoční dodatečné slevy, které s cenami ještě pořádně zahýbou!

Štěrboholské outletové centrum je na letošní Vánoce dokonale připravené. V průběhu prosince je na stránkách http://www.fashion-arena.cz/ pro inspiraci spuštěný adventní kalendář. V něm najdou zákazníci tipy na slevové akce, které jsou jim „ušité“ přímo na míru. Speciální nabídky jsou zaměřené nejen na stylové oblečení, ale třeba i na stylové doplňky do domácnosti.

fashion arena

Prosincové nákupy pak ve Fashion Areně vyvrcholí 26. na svátek svatého Štěpána, kdy odstartují povánoční výprodeje. Obchody nabídnou speciální dodatečné slevy nad rámec standardních outletových cen. Fashion Arena je tak připravena třeba na ty, kteří nenašli pod stromečkem svůj vysněný svetr s jelenem či stylový outfit dle poslední módy, ale nějakou tu obálku. Mnohým lidem ostatně vyhovuje více než měkký dárek podle vkusu darujícího, otevřít obálku s darovaným obnosem a pořídit si outfit vyladěný k dokonalosti dle vlastních představ.

A kdo by si chtěl nechat nákupy „na pak“, až pomine vánoční klid a veselí v teple domova, může se na lov nového outfitu vydat až v novém roce. Povánoční slevy ve Fashion Areně budou probíhat během celého ledna. Zákazníci si během nich mohou například doladit chybějící části své lyžařské či snowboardové výbavy nebo si pořídit teplejší svetr na nadcházející vrchol zimy.

Letošní povánoční slevy budou opravdu stát za to. Největší české outletové centrum Fashion Arena Prague Outlet tak zpříjemní vánoční svátky všem svým zákazníkům!

fashion arena

Reklama