Reklama

Herní konzole Nintendo Wii, balanční deska Balance Board a program Wii Fit Plus - ideální kombinace pro rodinnou zábavu.

Nintendo Wii

Pokud hledáte perfektní dárek, který si užije celá rodina a ještě u něj spálí kalorie nabyté během vánočních hodů i po nich, máte zde ideální možnost ve formě balíčku herní konzole Nintendo Wii, Wii Balanční desky a hry Wii Fit Plus.

Nintendo Wii

Nintendo WiiBalíček Wii Fit Plus nabízí množství činností, při kterých si procvičíte celé tělo i mysl, a to vše v pohodlí vašeho domova. Kompletní balíček cvičení nabízí výběr více jak 60 různých aktivit, mezi které patří oblíbené zábavné hry, které vám pomohou zlepšit rovnováhu, množství posilovacích i aerobních cvičení a cvičení založené na józe, během kterých si protáhnete celé tělo a současně se zbavíte stresu z každodenního hektického života. Velkým přínosem hry Wii Fit Plus je i možnost upravit si vlastní cvičební program včetně týdenních plánů tak, aby vám byl pohodlnější a příjemnější, a navíc nabízí možnost kontroly kalorií, kdy si můžete měřit spálené kalorie odpovídající tomu, co jste snědli.

Nintendo WiiBalanční podložka Wii Balance Board v sobě má zabudovány senzory, které měří hmotnost a současně dokáží zachytit změny vaší rovnováhy, a to jak ze strany na stranu, tak zepředu dozadu. Díky tomu si můžete naplno užít všechna cvičení, která vám balíček nabízí včetně aerobiku, jógy, posilovacích cvičení i her. Po těžké práci si můžete užít legrace a zklidnit své tělo i mysl například u virtuálního sjezdu hory na snowboardu, u létání oblohou jako pták nebo opatrně přejít tenké napnuté lano v nebeské výšce.

Na herní konzoli Wii navíc můžete dokoupit stovky dalších her. Naleznete mezi nimi nejenom spousty dobrodružných a zábavných titulů, ale také vzdělávací tituly nebo hry zaměřené na pohybové aktivity, sportování a zlepšování fyzické kondice.

Nintendo Wii