Vánoce jsou za rohem a koupit narychlo dárek, který zaručeně potěší jakéhokoliv člena rodiny, nemusí být snadné. Naštěstí můžete vsadit na jistotu a koupit svým blízkým i sobě jeden z výjimečných smartphonů Lenovo. Vybrat si můžete ze spousty typů i cenových hladin a budete tak mít jistotu, že Vánoce potěší vaše blízké a nezatíží peněženku.

Lenovo

Řada A – kompaktní chytré telefony za rozumnou cenu

Pokud zvažujete možnost koupit první dotykový telefon vaší ratolesti, nebo potřebujete levný a šikovný pracovní mobil, sáhněte po jednom z modelů řady A. Ať už si vyberete Lenovo A328 nebo A319, rozhodně vám udělá radost poměr ceny a výkonu těchto telefonů.

Lenovo A328

Oba modely v sobě ukrývají výkonné procesory, operační systém Android i velkou operační paměť, takže smartphony rozhodně zvládnou všechny důležité úkoly – od multitaskingu více aplikací až po sledování videí nebo hraní her. Oba také obsahují celou řadu komplexních funkcí a přední i zadní fotoaparát pro zachycení všech důležitých zážitků. Lenovo A319 je navíc možné pořídit kromě standardní černé barvy také v červeném provedení.

Řada S – elegantní smartphony nabité funkcemi

Lenovo S850 je ideální volbou pro uživatele, kteří chtějí být neustále v kontaktu se svým okolím. Smartphone je vybaven výkonným procesorem, který spolu s operačním systémem Android 4.4 KitKat zajišťuje telefonu plynulý chod a minimalizuje jakékoli prodlevy. Pro zachycení nezapomenutelných okamžiků ve dne i v noci jsou k dispozici dva fotoaparáty – přední 5Mpx a zadní 13 Mpx s automatickým ostřením a bleskem. Vybrat si navíc můžete z více barevných provedení telefonu.

Lenovo S850

Chytrý telefon Lenovo S860 potěší nejen akční majitele. Díky své extrémní výdrži baterie udrží krok i s těmi nejnáročnějšími uživateli. Pod odolným kovovým pláštěm se ukrývá čtyřjádrový procesor a operační systém Android 4.4 KitKat. Dostupný je v titanové barvě, dokáže nabíjet ostatní zařízení a zvládne také pracovat se dvěma SIM kartami současně.

Lenovo S860

Vibe X2 – stvořen k výkonu a stylu

Jedinečný vícebarevný vrstvený design smartphonu Lenovo Vibe X2 rozhodně přitáhne pozornost vašeho širokého okolí. Tento elegantní, lehký a výjimečně tenký smartphone je snem každého uživatele multimédií. Díky neuvěřitelnému osmijádrovému procesoru dokáže Vibe X2 plynule pracovat s více aplikacemi najednou aniž by klesla jeho rychlá odezva na vaše pokyny. Na 5palcovém displeji si díky podpoře vysokorychlostního přenosu dat LTE (4G) bez problémů spustíte videa nebo hry.

Lenovo Vibe X2

Přední 5Mpx a zadní 13Mpx fotoaparát vám zaručí ostré snímky v jakoukoliv denní či noční dobu a díky ovládání pomocí gest nebo hlasových příkazů bude focení ještě snadnější. Pro prodloužení výdrže na baterii nebo připojení tenkého přídavného Hi-Fi reproduktoru zase využijete revoluční „nacvakávací“ příslušenství VIBE Xtension, které zároveň slouží jako zadní kryt telefonu.

Reklama