DENIM patří k módním stálicím každého kvalitního šatníku a letos hlásí návrat ke klasice! Dost bylo barev a pastelů... Takže chcete-li si na podzim pořídit nové jeans, vsaďte na jistotu! Letošní denim kolekce britské módní značky F&F opět přichází s bohatou nabídkou dámských, pánských i dětských jeans. Na výběr je samozřejmě řada střihů – od klasických skinny jeans až po sexy bootcut – i trendy odstínů, letos pak především s důrazem na detail, kvalitu materiálu a snadnou údržbu. To vše za skvělou cenu – stačí si jen vybrat!

 F&F

Denim je zcela nadčasovou záležitostí, nicméně každá sezóna s sebou přináší něco nového a ne jinak je tomu u podzimní kolekce F&F.  Letošním klíčovým trendem je tzv. BOYFRIEND STŘIH, ideálně v lehce sepraném odstínu. Pokud se ovšem nechcete za žádnou cenu vzdát svých oblíbených skinny jeans, pak jděte do TMAVÉ DŽÍNOVINY. Doplníte-li svůj denim outfit klasickou džínovou košilí, rozhodně neuděláte chybu. Samozřejmě i nadále zůstává v nabídce nepřeberné množství stylů a střihů – ledabyle seprané, klasicky uhlazené i rebelsky rozdrbané.

 F&F

F&F Boyfriend jeans 569 Kč     F&F Košile 499 Kč                   F&F Lodičky 649 Kč

DENIM-MÁNIE vládne dětským světem

F&F samozřejmě stále myslí i na své nejmenší zákazníky a ti se pro tentokrát mají skutečně na co těšit! Džíny pro děti jsou letos vyšperkovány chytrými trendy detaily, aby byly ještě zábavnější, než kdy předtím – ostatně posuďte sami...

 F&F

Pro „ultra“ stylové mladé dámy jsou v nabídce např. rozkošné jeans s potiskem (299 Kč), s romantickou výšivkou (379 Kč) nebo s jemnými kovovými ozdůbkami na kapsách, které taktéž tvoří zajímavý detail (379 Kč).

 F&F

Výrazné švy ocení rebelští i méně vzpupní teenageři (469 Kč), pro mladé zastánce klasiky jsou zde jednoduché jeans s páskem (379 Kč), které oživí kostkovaná košile (329 Kč).

Navštivte módní BLOG F&F na www.ffmoda.com nebo přímo na http://blog.ffmoda.com/cs-CZ.html

Můžete se také stát naším fanouškem na Facebooku.

Reklama