Bulvár

Užijte si běžné i slavnostní chvíle s novým Tesco věrnostním programem

V prodejnách Tesco odstartoval 7. září nový věrnostní program, který potrvá až do začátku roku 2017. Sbíráním známek za nákup mohou zákazníci získat sklenice a další skleněné produkty Bohemia Crystal, vyráběné výhradně v České republice z toho nejlepšího křišťálu světové kvality, a příslušenství k vínu VacuVin až s 66% slevou.

Vychutnejte si Váš oblíbený nápoj z toho nejlepšího křišťálu

Tesco

Tesco ve spolupráci s firmou Bohemia Crystal připravili nový věrnostní program, který potěší každého, kdo si rád vychutná nápoj podle své chuti z exkluzivních křišťálových sklenic: „Chtěli jsme najít značku, která je na trhu známá a mezi zákazníky oblíbená. Výběr exkluzivních a kvalitních křišťálových sklenic od firmy Bohemia Crystal je určen nejen pro milovníky vín, ale i pro milovníky jiných nápojů, alkoholických či nealkoholických, kteří si prostřednictvím našeho věrnostního programu mohou zakoupit sety sklenic dle svého výběru a ke každé příležitosti za sníženou cenu,” říká  Marek Šuk, který má ve společnosti Tesco na starosti krátkodobé věrnostní programy. Nabídka produktů obsahuje 8 druhů sklenic, 1 karafu, 2 druhy misek a 3 profesionální doplňky na víno, jako například provzdušňovač, který víno okysličí a tím pomáhá rozvinout jeho chuť a vůni.

Tesco

Sbíráním známek ušetříte až 66 %

TescoProdukty Bohemia Crystal a VacuVin mohou být bez slevových kartiček prodávány za běžnou nepromoční cenu, ale sbíráním známek ušetříte 43 – 66 %. Za každých 100 Kč nákupu dostanete 1 známku a následně slevu po nasbírání 10 známek. Pokud jste držiteli Clubcard, stačí Vám pro získání zvýhodněné ceny pouze 7 známek. Ty budou vydávány až do Štědrého dne, tedy do 24. prosince 2016.  Směnit známky za produkty Bohemia Crystal bude pak možné až do 3. ledna 2017 nebo do vyprodání zásob:  „Věrnostním programem s produkty Bohemia Crystal bychom také rádi podpořili předvánoční a vánoční období, a to ať už oslavou svátků samotných, tak i skvělou příležitostí, jak obdarovat své známé, přátele či rodinné příslušníky,” doplňuje Marek Šuk. Akce probíhá exkluzivně ve všech obchodech Tesco, s výjimkou čerpacích stanic.

Více informací na www.itesco.cz.

   
12.09.2016 - Společnost - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [3] oratio [*]

  tady se body sbírají snadno, ale skla mám dostSml16

  superkarma: 0 20.09.2016, 13:58:36
 2. [2] bobani [*]

  už se těším

  superkarma: 0 12.09.2016, 09:48:54
 3. [1] Andreadornova [*]

  Sml67

  superkarma: 0 12.09.2016, 08:49:58

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme