Sedla jsem si ke svému PC a přišel mi první vzkaz:

Ahoj lásko, jak se dneska máš? Co v práci? Máš na mě chvilku?

 

- Jasně miláčku, povídej, co máš na srdci? Tedy kromě šelesti samozřejmě J

 

Víš, jak jsme si včera za celý den nenapsali ani řádku, bylo mi moc smutno, chyběla jsi mi…

 

- Taky jsi mi chyběl, Tvoje krásná slova… Tvoje pohlazení a políbení…

 

Dneska si to vynahradíme! Co máš na sobě? Kalhoty nebo sukni? Určitě sukni, viď, když je venku tak krásně. Jejej, to se to bude krásně svlékat!

 

- Hmmmmmmmmm, tak povídej, jsem zvědavá, jak si to dneska užijem J

 

Představ si malou útulnou chatičku, velký krb, před ním na podlaze medvědí kožešina… krb krásně hřeje… beru Tě do náruče a pokládám na tu kožešinu… pomalu Tě začínám svlékat… hmmm, nejdřív tílko… pak podprsenku… a začínám Tě líbat, nejdřív na krku, pak postupuju níž a níž, jazykem Ti obkroužím ten krásný piercing, co máš v pupíku…

 

- Teda dneska jsi nějak romantický! Pokračuj, co dál uděláš?

 

Když už jsem se dostal k pupíku, tak rozepnu zip na sukni a pomalu jí stáhnu dolů… tak… a teď zbytek těch krajek… prádýlko Ti sluší, ale bez něj se mi líbíš mnohem, mnohem víc. Hlavně ta Tvoje rozkošná štěrbinka, přivádí mě k šílenství… jazýčkem jí polaskám…

 

- Vzrušením mi běhá mráz po zádech. Povídej, co bude teď? Ještě nějaká romantika, nebo půjdem rovnou na věc?

 

Ještě trochu romantiky… zvedám Tě do náruče a nesu si Tě do koupelny... na chvíli Tě postavím, abych mohl pustit vodu a přidat pěnu… po chvíli Tě znovu zvednu a pomalu položím do vany… pěna krásně pění a voní… jahodovou máš ráda…

 

- Jojo, to mám… a už se konečně taky svlékni! A pojď ke mně… Ať se můžu zas chvilku věnovat já Tobě.

 

Paráda, tak se mi to líbí, trochu zrychli… Áááách… Tak pojď, osušíme se a vrátíme se ke krbu… a budeme pokračovat. Máš tak nádherný tělo, chci Tě a to hned!

 

- Taky Tě chci, už se nemůžu dočkat, až ho v sobě budu mít!

 

Jeden prstíček, dva prstíčky… koukám, že jsi vlhká až až, můžeme na to rovnou vlítnout J, pojď na koníčka, máme to tak oba nejraději!

 

A jak to pokračovalo dál, jestli bylo víc poloh a víc čísel, nevím, protože mi „slítlo“ icq a ten den už nefungovalo L Ale i tak to byl pěknej virtuální sexík a mráz po zádech mi skutečně běhal J Fantazie dělá divy.

 

B

 


Milá B., moc díky za krásný článek. Škoda, že to slítlo ...

Každopádně přejeme hodně zážitků při sexu po internetu.

redakce@zena-in.cz 

A dnes nám posíláte erotické příběhy a soutěžíte o erotickou pomůcku dle vašeho výběru.

Posílejte své historky, trapasy, nejkrásnější zážitky, prostě vše co se týká sexu a pokud máte zájem, připište do mejlu jakou erotickou pomůcku byste ráda dostala. Pro sebe, nebo i svého přítele.

My váš příběh, samozřejmě pokud budete chtít, anonymně zveřejníme. Zítra uděláme anketu mezi čtenářkami a příběh, který se bude líbit nejvíce oceníme tím, že žádanou  erotickou pomůcku zakoupíme a zašleme autorce příspěvku.

Těšíme se na vaše příběhy!

Reklama