Pokud se chystáte na dovolenou na Tenerife, nabídzíme vám dobrý tip na celodenní výlet. Zvlášť, pokud cestujete s dětmi, budete mít spoustu zážitků!

zoo

Naším tipem je zoologicko-botanická zahrada Loro Parque. Nachází se ve městečku Puerto de la Cruz. Je tady tolik atrakcí a živých show, že budete mít do večera o program postaráno! Thajskou vesničkou projdete do ráje zvířat: vedle goril, tygrů, šimpanzů a krokodýlů se Loro Parque proslavil unikátní sbírkou papoušků (2/3 papouščích druhů z celého světa). Milovníci květin jistě ocení pavilony zasvěcené kaktusům a orchidejím, v celém parku je moře rostlin, které z celého komplexu vytvářejí nádhernou zahradu. Pro děti i dospělí jsou vedením parku připravena živá vystoupení papoušků, delfínů a lachtanů. Pokud je chcete všechny stihnout, podrobně se seznamte s plánem parku, všechny show probíhají v určitých hodinách. Podle toho si také můžete naplánovat, v kolik hodin sem přijít, aby vám nic neuniklo.

zoo

Pokud jste v Loro Parku, nesmíte si nechat ujít prohlídku obrovských akvárií s rozličnými rybkami a rostlinami. Budete moci pozorovat ryby podivuhodných tvarů a barev a jedinečným zážitkem bude skleněný tunel, kolem kterého krouží žraloci a rejnoci. Nezapomeňte na foťák, fotky z tunelu bývají nejhezčí! Nově v Loro Parku je otevřen pavilon tučňáků, který se pyšní tím, že je největší z celé Evropy!

zoo

Kdo by si nechal takovou zábavu ujít? I když podobné parky jsou na všech ostrovech Kanárského souostroví, Loro Park na Tenerife je nejznámější!

zoo

www.loroparque.com/ www.loroparquetenerife.com/


Na Gran Canarii, na Fuerteventuru a další Kanárské ostrovy se můžete vydat s naším největším touroperátorem pro tuto oblast - cestovní kanceláří Canaria Travel - více informací najdete na adrese www.canariatravel.cz nebo přímo v kanceláři Canaria Travel v Praze 1, Jungmannova 6, případně na telefonu: +420 / 221969224 nebo +420 / 221969234 mobilní operátor 602313049 fax 224946391 nebo 224 948025.

 

Reklama