Novinky

Úžasné vynálezy Julesa Verna poprvé v české republice

Do České republiky vůbec poprvé zamíří exkluzivní výstava inspirovaná světem Julesa Verna, kterou bude hostit jedno z nejmodernějších obchodních center u nás, Centrum Černý Most. V březnu jeho prostory zaplní geniální vynálezy a další motivy z knih oblíbeného francouzského spisovatele, duchovního otce vědecko-fantastické literatury.

Nejen milovníci sci-fi se tak mohou již od 1. března těšit na osm unikátních 3D exponátů obřích rozměrů, mezi kterými nechybí ponorka Nautilus, létající balón nebo vznášedlo Albatros. Březnové víkendy v Centru Černý Most budou navíc ozdobeny bohatým programem s interaktivními fyzikálními show, ukázkami „trapnomagie“, tanečními vystoupeními, kvízy a soutěžemi o ceny či hlavolamy nejen pro děti.

nau

Centrum Černý Most připravilo pro své zákazníky exkluzivní českou premiéru jedinečné výstavy vynálezů Julesa Verna.
Návštěvníci si díky ní mohou od 1. do 31. března prohlédnout unikátní exponáty inspirované díly tohoto francouzského génia, mezi nimi například ponorku Nautilus, periskop, vznášedlo Albatros či sloní povoz, nebo se vydat na svou vlastní cestu do středu Země díky obřímu modelu glóbu.

slon

ttttt

cesta

Pro návštěvníky expozice bude na každý březnový víkend přichystán i pestrý doprovodný program pro chytré hlavy spojený s vědou a myšlením. Všichni si mohou zasoutěžit, zúčastnit se kvízů o ceny nebo se pokusit vyřešit hlavolamy různé obtížnosti.
O vybraných březnových víkendech se zájemci mohou zapojit také do interaktivních fyzikálních pokusů společnosti ČEZ vedených profesory Západočeské univerzity v Plzni. Centrum Černý Most se s výstavou slavnostně rozloučí v neděli 30. března zábavným programem pod taktovkou moderátora Tomáše Krause. Zákazníci se mohou těšit na populárního kouzelníka Richarda Nedvěda s originálními vtipnými čísly „trapnomagie“ či tanečníka Miroslava „Bruise“ Žilku, bronzového finalistu soutěže Česko Slovensko má talent 2013.

Jsem velmi ráda, že našim zákazníkům umožníme navštívit tuto jedinečnou výstavu, která bude v České republice uvedena vůbec poprvé. Věřím, že nejen děti, ale i rodiče s nadšením uvítají možnost nahlédnout do Vernova světa plného fantazie. Navíc si každý může otestovat vlastní vynalézavost a bystrost v některé z aktivit bohatého doprovodného programu,“ uvedla Karolina Štochlová, ředitelka Centra Černý Most.

Více informací naleznete na
www.centrumcernymost.cz nebo na www.facebook.com/centrumcernymost.

tisková zpráva

   
25.02.2014 - Redakční novinky - autor: Alexandra Stušková

Komentáře:

  1. [1] MaVy [*]

    to bychom viděli rádi celá rodina

    superkarma: 0 25.02.2014, 14:32:31

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme