Bulvár

Úžasná ozdoba na mé botě

Vzpomněla jsem si ještě na příhodu, která je sice staršího data, ale straší mě dodnes, nicméně je to jen klasické šlápnutí vedle :o)

Měli jsme jít toho dne někam s mladším bratrem, už si přesně nepamatuji kam... Zastávka trolejbusu je kousek od domu, přes parkoviště po chodníčku k silnici. Od vchodových dveří jsme zahlédli "akvárko" (jak s oblibou používá pubescentní bratr), jak vyjíždí ze svého stanoviště, tudíž jsme nabrali sprinta. Brácha po chodníku, já si to zkrátila po parkovišti a přes piditrávníček, naskákali jsme do troleje a spokojeně ukořistili sedadla.

Za chvilku smrad jako blázen, lidi se chytali za nos, otáčeli se po sobě, každý každého podezíral, taky jsem se podívala na boty a ejhle! No nebyla bych to já, kdybych se na metrovým trávníku netrefila zrovinka do takovýho sajrajtu????

Brácha při pohledu na mojí botu začal hýkat, připraven začít šavlový tanec... Vystoupili jsme na další zastávce, zasmraděný trolejbus odjel. Chudáci, pomyslela jsme si a šoupala botou o všecko možný. Zkracovat si cestu už mě ani nenapadne, ráda si takový "dáreček" nechám ujít a trolej ujet.

sunny-kiss

   
12.02.2005 - Společnost - autor: Čtenářský příběh

Komentáře:

 1. avatar
  [24] páťa [*]

  Gedžitka: Kde bydlíš,že se vám neválej hovna i na chodníku. My tu kličkovanou teda hrajem i na nich. Jo a ve finále je skoro jedno jestli to hovno je psí (nějaké obrovské obludy)nebo lidské. Je to hnus stejnej. Počkej až se ti narodí a začnou chodit tak si toho budeš všímat mnohem víc a bude tě to nervovat jako i ostatní maminy.

  superkarma: 0 12.02.2005, 23:56:17
 2. avatar
  [23] Gedžitka [*]

  Fiona: ale jo o dětech nemluvím, tam je to i pochopitelný, já spíš nechápu dospělý.
  Deda: ale já mluvím o trávníku, na chodníku nic takovýho nepotkávám už vůbec.
  petra kis: bohužel jsou lidský (jak u nás, tak u tchánů v baráku ), což je ještě podstatně horší. A jak to vím? U tchánů toho dotyčnýho chytli (vzrušovalo ho to ), už nevím, kdo to byl, ale byl to člověk. U nás to bylo ve výtahu schválně nastražený a ještě ukradli i žárovky, pak se to i nějak řešilo, bylo to taky lidský. A u baráku co vídám vypadá stejně + ještě tam taky bývá často . No prostě dům hrůzy.

  superkarma: 0 12.02.2005, 23:45:58
 3. avatar
  [21] páťa [*]

  oprava věty:Nedávno jsem upozornila paničku,aby to hovno od své obr dogy uklidila(právě se vys.....) a ona mi krá.. řekla,že to už ani uklidit nejde. Dneska jsem nějaká mimo a píšu rychleji než myslím.

  superkarma: 0 12.02.2005, 13:42:31
 4. avatar
  [20] páťa [*]

  Tak to je něco pro mně. Vím,že ten pes za to nemůže,ale já bych nakopala do prd... jak toho psa tak páníčka.Bydlíme na sídlišti a neustále si hrajem na kličkovanou a nesmírně mně to leze na nervy. Nedávno jsem upozornila paničku od své obr dogy,která se právě vys....,že by to mohla ukildit a ta krá.. mi řekla,že to už ani uklidit nejde. A všude máme koše s pytlíkama. Občas mám chuť to hovno sebrat a hodit jim ho na hlavu. Možná kdyby se Městská policie více starala a pokutovala je tak by se to zlepšilo. U nás akorát obchází auta jestli dobře parkují .Pejskařům přeju,aby do tech hoven šlápli alespoň desetkrát denně.

  superkarma: 0 12.02.2005, 13:36:17
 5. avatar
  [14] Ťapina [*]

  petra kis: Kdepak, taky jsme měli člověčinu přímo v chodbě, a věř, že já to poznám. Do křoví na sídlišti nám taky pravidelně chodí pár psů, co používají toaletní papír, a to, co plave v přehradě, taky není psí, nějak si nedovedu představit, jak by to tam ten pes dělal

  superkarma: 0 12.02.2005, 11:35:29
 6. avatar
  [1] Gedžitka [*]

  Já nějak nechápu, kde všichni k takovým dárečkům chodí, za celej svůj život se mi nic takovýho nestalo, bydlím na sídlišti. Jen u nás na patře sou 2 psy, na trávníku i v baráku vidím ho*na tak akorát lidský. Což je teda daleko větší hnus než od psa. I když ve spěchu se to dá pochopit, že někdo nekouká pod nohy.

  superkarma: 0 12.02.2005, 00:30:29

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme