domestos7Jak je známo, toaleta je oblíbeným útočištěm všech možných bakterií, které umí z mísy urazit vzdálenost až několik metrů a smlsnout si tak i na vašem zubním kartáčku. Právě proto byste vaši toaletě měli věnovat zvýšenou pozornost, pravidelně ji dezinfikovat a vybavit vhodným WC blokem. Vyzkoušejte sílu značky Domestos v podobě revolučního čisticího WC proužku Domestos ATTAX! Nový Domestos ATTAX se jednoduše aplikuje, vydrží až 150 spláchnutí a po celou dobu udrží vaši toaletu svěží a čistou!

Nová generace WC bloků Domestos ATTAX usnadňuje moderním ženám péči o čistotu toalety. Gelový proužek se jednoduše přilepí na suchou část toaletní mísy, kde poté vydrží až 150 spláchnutí. Po této době nemusíte proužek z mísy složitě odstraňovat a dotýkat se tak bakterií, stačí jej štětkou odlepit a spláchnout. Díky 5% obsahu parfému si proužek udrží po celou dobu působení příjemnou vůni!

Novinka Domestos ATTAX je k dostání za velmi příznivou cenu, a to ve 2 variantách: Ocean (vůně oceánu) a Citrus (vůně citrusových plodů). Vybrat si můžete z balení po 3 ks proužků (36,90 Kč*) nebo 6ti ks proužků (64,90 Kč*).

* nezávazná doporučená spotřebitelská cena

Pro ty z vás, kteří budete mít 5. a 6. 9. cestu kolem pražského Anděla, připravil Domestos vzorky nového čisticího proužku do toalety Domestos Attax. Přijďte si i vy pro svou dávku čistoty a svěžesti pro vaši toaletu. Hostesky najdete od 7:00 do 19:00 hodin v Domestos zastávce na pražském Andělu.

domesto1domestos4

Reklama