Vaše pleť potřebuje péči, ne jed!

sérum

Vrásky můžeme chápat buď jako čáry života vepsané do tváře, které nám připomenou, co jsme prožili, nebo se jich bát a považovat je za nepříjemné vzkazy pána času. I vrásky mimické nám mnohdy připadají jako rýhy, které kazí naši tvář. Mnoho z nás žen (ale i mužů) propadá tlaku společnosti a chce být stále mladá a absence vrásek nás udělá šťastnějšími, krásnějšími a zvýší nám sebevědomí.

Jak ale s vráskami bojovat? Téměř každého hned napadne jedno známé slovo – BOTOX! Ano, aplikace tohoto jedu se pomalu stává tím prvním řešením, na které si vzpomeneme, a není pro nás již nic nového, když nám kamarádka nebo kolegyně řeknou, že byly právě na botoxu. Že je ale vlastně „návykový“ a řešení vrásek je v případě jeho užití krátkodobé, o tom už mnoho lidí nepřemýšlí. Okamžitý efekt je to, co dnešní společnost žádá. Vrásky sice krásně vypne, ale ty se časem opět objeví a chtějí další dávku. Tento začarovaný kruh pak vede ke změně mimiky obličeje a ke ztrátě vlastního a jedinečného espritu. Žádáte-li tedy jinou, zdravější a trvalejší možnost, jak zastavit zrcadlo času nebo neoblíbené mimické vrásky na vašem obličeji, vyzkoušejte nové duo pečujících přípravků české kosmetické značky Le Chaton a zažijte bezpečnější alternativu uchování mladosti a krásy - Sérum s Argireline® a Fontaine 24h, které společně tvoří revoluční tandem v boji proti vráskám.

Sérum s Argireline®

sérumPleťové sérum s obsahem dvou vysoce účinných peptidů - Argireline®

(Acetyl Hexapeptide-8) a Leuphasyl® (Pentapeptide-18) a soli kyseliny hyaluronové.

 • viditelné výsledky za pouhých 15 dnů
 • bezpečnější alternativa Botulinum Toxinu A (BoNT-A)
 • předchází vzniku vrásek a hluboké vrásky zmírňuje
 • na rozdíl od BoNT-A, který nevratně paralyzuje mimické svaly, Argireline® a Leuphasyl® pouze oslabí svalovou kontrakci, čímž se mimické svaly uvolní
 • studie: 15 dobrovolníků (39-63 let), 28 dní, aplikace kolem očí, 5% Leuphasyl® a 5% Argireline®, silikonové otisky vrásek: výsledek: -24,62% (maximum až -47%) redukce vrásek okolo očí
 • neobsahuje žádné syntetické konzervanty ani barviva ani emulgátory
 • použití: každý den na obličej a dekolt pod krém
 • Doporučená cena: 571 Kč

Argireline® a Leuphasyl® jsou registračními známkami společnosti Lipotec, Spain

Fontaine 24h

Lehká, dobře roztíratelná emulze s bohatým obsahem přírodních čerstvých buněk kiwi. Regeneruje, hydratuje a dlouhodobě chrání pleť před vlivem škodlivých látek z prostředí. Emulze je určena ženám 25+ pro intenzivní péči o pleť.

 • 24h hydratace pleti (použití na noc i den)
 • intenzivní péče o pleť, předcházení vráskám, zářivá a hebká pleť
 • hlavní složkou jsou čerstvé buňky z ovoce kiwi – vysoce antioxidační účinek = ničí volné radikály
 • nadupáno vitamíny – deriváty vitaminu E a C, vitamíny z kozích produktů (mléko a syrovátka)
 • avokádový olej, extrakt ze zlaté chaluhy – pomáhá chránit buňky před UV zářením
 • sofistikované anti-aging suroviny – komplex aminokyselin a DMAE (dimethylaminoethanol)
 • žádné syntetické konzervanty ani barviva
 • použití: malé množství krému rozetřete jemnými pohyby a poklepy na jednotlivé části obličeje, i okolo očí. Krém se rychle vstřebává do pokožky
 • Doporučená cena: 548 Kč

Proč jsou kosmetické přípravky Le Chaton bezpečnější než botox a proč bychom se měli botoxu vyvarovat?

Injekcemi botoxu se do těla dostává nebezpečný jed botulotoxin, který dočasně zabrání přenosu nervových vzruchů a způsobí ochrnutí svalů. Botulotoxin je pokládán za nejúčinnější známý jed na světě a jen malé množství (několik kg) by vyhubilo celé lidstvo, více na http://cs.wikipedia.org/wiki/Botulotoxin. Pro lidi znamená opakované používání tzv. bezpečného botoxu v jeho schopnosti poškodit mimický sval, protože po vysazení tohoto jedu se jeho funkčnost již plně neobnoví. Paradoxně mohou vznikat těžko ovlivnitelné vrásky v jiných částech obličeje v důsledku pohybu jiných botoxem neparalyzovaných svalů. Nelze opomenout též možnost chyby v aplikaci, pokles obočí, otoky a zánětlivé reakce. Poslední výzkumy ukazují i na možné poruchy vnímání a vyjadřování emocí. 

Jaké jsou výhody řešení vrásek v produktech dua Sérum s Argireline® a Fontaine 24h?

Obsažený peptid v séru Argireline®, který má podobnou strukturu jako bílkovinný komplex zajišťující přestup nervového vzruchu do svalu. Na rozdíl od botoxu  pouze oslabí přenos vzruchu, protože se na zmíněný komplex naváže. Botox však zničí jeden z proteinů tohoto komplexu, vzruch nemůže být přenesen a sval ochrne. Oslabení činnosti mimických svalů je v séru podpořeno přítomností Leuphasyl®.  Argireline®  působí jen pár hodin a sval není poškozen, botox působí 3-6 měsíců a sval poškozen je. Mimika obličeje, především úsměv, je zachována a zůstává i radost ze života. Kosmetický přípravek celkově pozitivně působí na pružnost a pevnost pleti a ovlivňuje dlouhodobě její odolnost proti stárnutí.

Více se o výrobcích Le Chaton dozvíte na www.zadnybotox.cz, www.lachevre.cz, nebo na e-shopu www.lachevre.eu. Produkty Le Chaton zakoupíte na www.lachevre.eu a ve vybraných obchodech a salonech.

Reklama