Lenost, strach, že účes nebude vypadat profesionálně a nedostatek času mají na svědomí, že si zkrátka zvykneme na účesový stereotyp. A mít neustále stejně upravené vlasy je velká nuda! Zatočte s ní a zapleťte si módní cop během tří kroků.

Nivea

„Po spoustě opravdu složitých, pevných copů, nejsou copy této sezóny ani trochu dokonalé,“ říká Jan Těšík, vlasový stylista Nivea. „Neexistují žádná pravidla na to, kam umístíte pěšinku. A nedělejte si starosti s odstávajícími vlasy, efekt vlasové „svatozáře“ je součástí účesu. Vlasy na temeni načechrejte nebo lehce natupírujte, aby získaly bohatší texturu, a splétejte do volnějšího copu. Tak získají živější vzhled a tu správnou míru nedbalosti.“

Jak na to:

NiveaNivea

1. Pro plnější strukturu nebo nedbalý vzhled můžete splést vlasy do copánků a přejet je žehličkou. Nebo můžete vyzkoušet krepovací kleště. Nezapomeňte použít speciální pěnové tužidlo s termoregulací.

niveaNivea

2. U čela vlasy rozdělte na tři části a začněte splétat cop. Přibírejte prameny zespodu a pokračujte v klasickém způsobu splétání.

NiveaNivea
Foto: Nivea

3. Pokračujte až ke konečkům a zajistěte gumičkou. Hotový účes zafixujte lakem pro větší pevnost.

Již zítra se můžete těšit na další účes.

Čtěte také:

Reklama