Silvestrovský večírek nutně neznamená, že musíte vyrazit v ultra mini a s výstřihem až po pupík, s „vtipným“ čepečkem na hlavě, se škraboškou na očích nebo v super výrazném outfitu. Ano, měl by to být večer „hodobóžo“, takový, kdy z vás bude hvězda společnosti, elegantní, přitom sexy, v oblečení, které bude dotažené do dokonalosti, přitom nenucené a bez křeče. Měl by to být také večírek, který si nějaké to blýsknutí žádá. Džínů, svetrů a podobně běžných věcí si užijeme během celého roku až až. Nemyslíte? Tak tady jsou naše party tipy:

Flitry v hlavní roli

Vsaďte na klasiku. Flitry jsou tím nejvíce večírkovým materiálem, který byste si jen mohly zvolit. Ale pozor, ať je váš outfit pořád dostatečně střízlivý a nepůsobí vulgárně. Nechte je vyniknout a nekombinujte je ani s výraznými botami, ani kabelkou, ani šperky. Flitrované šaty budou už tak nepřehlédnutelné.
Více o flitrech se dočtete zde.

Bílá na party? Ano!

Pravda, bílá je sice na večírek trochu riskantní, zejména pokud pijete červené víno nebo jiný „barevný“ alkohol, ale udělá z vás dokonalou a stylovou lady. Bílé barvě sluší kombinace s kovy. Nebojte se proto mixovat zlatou a stříbrnou.

Skočte do overalu

Overal je přesně tím kouskem, který rády nosíme v létě, ale není absolutně žádný důvod, proč ho zazimovávat. Pokud vás na party nečeká cesta MHD, klidně ho oblékněte i 31.12.! Stačí, když k němu přihodíte vhodný svršek, kožešinu, která udělá i z toho nejvíc obyčejného outfitu luxusní záležitost a střevíčky na podpatku. Dokonalost...

Také si přečtěte:

Reklama