.

Už víte, co koupíte těm nejmenším?

Dárky

Už víte, co koupíte těm nejmenším?

Vánoční svátky se kvapem blíží a vás možná zase přepadá stres, jak vybrat dětem pod stromeček dárek, který jim udělá radost a budou si ho užívat každý den. Jako správná internetová kamarádka pro vás máme tip.

Inspiraci můžete najít v bohatém sortimentu společnosti KETTLER. Sekce dětský svět ukrývá řadu tipů, jak děti zvednout od počítače a „vyhnat“ po zimě ven z pokojíčků. S kvalitními dárky „Made in Germany“ se budou nejen vaši potomci, ale dost možná i vy sami nedočkavě těšit na jaro. Vždyť tyhle stroje by neměly dlouho stát „v garážích“, ale co nejdříve vyjet do přírody.

Tříkolka Žabka – pro nejmenší děti (2 990 Kč)

tříkolkaTato barevná tříkolka je vhodná pro děti již od dvou let. Rodiče těch nejmenších ocení vodící tyč. Při jejím použití lze řídítka aretovat tak, abyste měli úplnou kontrolu nad tím, kam dítě jede. Řídítka disponují ještě dalším bezpečnostním prvkem – dají se vytočit jen do určitého bezpečného úhlu, aby nedošlo ke skřípnutí nožiček malého řidiče.

Zajímavostí je i výklopný zadní košíček nebo ruční brzda. Brzda je navíc i v protišlapu. Že váš potomek roste jako z vody? Právě proto má tříkolka možnost prodloužení rámu, aby mohla růst spolu s dítětem. A také košíček vepředu na všechny dětské nezbytnosti.

Jednokolka Crazy – pro šikovné artisty (2 190 Kč)

jednokolkaNa skateboardu už umí jezdit skoro „každý malý dítě“. Ale váš potomek se přece chce odlišit! Dárkem ho tedy musíte zaujmout, touží po něčem výjimečném. Nemusíte být zrovna rodina z cirkusového prostředí, ale co takhle jednokolka? Tahle věcička pod stromečkem stoprocentně nezapadne a syn nebo dcera se s ní dozajista stanou hvězdou mezi svými kamarády! Tato jednokolka je i přes svůj „ztřeštěný“ název Crazy ideální pro začátečníky.

Samozřejmostí je výškově nastavitelné sedlo. Pak už zbývá jen trénovat a udržet rovnováhu. A nebojte se, KETTLER myslí i na bezpečnost – v sortimentu má také helmu nebo rukavice.

Motokára Nevada K6 X – pro opravdové frajery (16 990,- Kč)

motokaraTrendové zelené autíčko je určeno pro kluky i holky od 8 let věku a 130 cm výšky. Exkluzivní Kettcar disponuje dvěma rychlostními stupni a zpátečkou, které se ovládají klasicky řadicí pákou. Pro brzdění slouží ruční brzda umístěná na pravé straně stroje. K nastavení optimální velikosti konstrukce podle velikosti jejího řidiče je motokára vybavena sportovní polohovatelnou sedačkou. Tlumení nárazů způsobených nerovnostmi terénu pak zajistí nafukovací kolečka. Tuhle motokáru budou dospělí Ježíškové svým potomkům snad i závidět!

Kompletní nabídku najdete na www.kettler.cz

   
15.12.2009 - Dárky - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Nové v rubrice

Doporučujeme