Včera byl sváteční den a spousta z vás se vrhla na samolodě. Rádi bychom udělali radost všem, ale za středeční turnaj musíme odměnit pouze jednu z vás. Ty, které tentokrát neměly štěstí, tak ho můžou mít v dnešním boji o samolodě nebo zítra. Nezmeškejte samolodě a hrajte o skvělé ceny!

A kdo měl více štěstí než ostatní?

Za středeční samolodě získává cenu nick:

  • lenka1207

Výherkyni posíláme velkou gratulaci.

dov

Neusmálo se na Vás štěstí? Nevadí,  zůstaňte se Ženou-in a vyhrajte krásné, voňavé ceny! Šanci máte ještě dnes a zítra!  Aby mělo více z Vás šanci na výhru, samolodě musíte odehrát do 50 tahů včetně! Zůstaňte s Ženou-in a hrajte o Dove Regenerate Nourishment s výtažkem z červených řas v hodnotě 620 Kč!

Pravidla budou jednoduchá, ať i ty, které nejsou úplně přebornice nebo nemají to pravé štístko, mají také šanci na výhru.

Zahrajte si od středy do pátku samolodě do 50 tahů včetně! Každý den, bude vybrána jedna, která odehraje samolodě do 50 tahů včetně! V těchto kolech můžete vyhrát úžasný balíček Dove Regenerate Nourishment s výtažkem z červených řas v hodnotě 620 Kč! Ale to není vše! Zahrajte si samolodě každý den středa, čtvrtek a pátek do 55 tahů a vyhrajte ženskou vůni od Estée Lauder: Modern Muse Le Rouge 50 ml v hodnotě 2 100 Kč! V pondělí 2. 11. pak vybereme hlaví výherkyni!

Hrát můžete ve:

  • Čtvrtek 29. 10. o Dove Regenerate Nourishment s výtažkem z červených řas v hodnotě 620 Kč
  • Pátek 30. 10. o Dove Regenerate Nourishment s výtažkem z červených řas v hodnotě 620 Kč

Hlavní výhra: vůně od Estée Lauder: Modern Muse Le Rouge 50 ml v hodnotě 2 100 Kč – můžete ji získat, pokud odehrajete samolodě ve středu, čtvrtek i pátek do 55 tahů.

mu

Reklama