Vztahy

Už to nejde jako dřív

Dobrý večer.

Já musím říct, že na toho mého neplatí bohužel vůbec nic. Jsme spolu sice třicet jedna let, ale stejně by se mohl ještě čas od času přemoct, dědek můj plesnivá. Ale napadne ho to asi tak jednou za uherský rok a většinou si ještě vzpomene, když se to nejmíň hodí.

Ne že bysme se neměli rádi, to naopak musím zaklepat na dřevo i po těch letech, ale on mi nějak ztloustnul a prý už mu to nestojí a stydí se za to... A vysvětlit si, že bych mu pomohla, nenechá. Je to s ním těžký, ale když si vzpomenu, jaké to bývalo takhle v květnu před lety! Tak raději ani nevzpomínám. No jo. Mládí je mládí. Jinak si ale nemám na co stěžovat, je to hodnej chlap.

Dobrou noc


Dobrou noc přeji.:-)

Jó, po 31 letech a pořád spolu, navíc vy klidně řeknete, že je to hodnej chlap... Sex asi chybí, ale zase už to asi nebude to úplně hlavní, proč spolu jste, řekl bych. Jinak pomoci samozřejmě jde, zkuste ho nějak povzbudit.:-) Hodně štěstí!

A co vy? Jak povzbuzujete doma vy?
Redakce@zena-in.cz

 

   
23.05.2007 - Láska a vztahy - autor: Richard Klíčník

Komentáře:

 1. [3] Samík97 [*]

  sue: To by dědu zhuntovala dříve-takhle jí déle vydrží.

  superkarma: 0 24.05.2007, 13:26:12
 2. avatar
  [2] Kadla [*]

  Sue: Mně to nepřipadá smutné, mně to připadá a) normální, b) je úžasné, že spolu vydrželi takovou dobu. Těžko říci, jak přesvědčit chlapa k častějším "výkonům", ale na druhou stranu, on ten sex není v životě to jediné důležité a pokud autorka napsala, že je to "hodnej chlap" po takhle dlouhém manželství, tak to svědčí o tom, že mají láskyplný vztah. Holt všude něco chybí a nikdo nemá všechno...

  superkarma: 0 24.05.2007, 07:53:26
 3. avatar
  [1] sue [*]

  Tak to je smutný příběh, zkusila bych do vody nenápadně přihodit tabletku na povzbuzení, třeba by ho to změnilo chtělo by to mít chlapa s genama Michaela Douglase, ten prý po svém otci zdědil to, že musí mít sex každý den, má totiž erekci velmi často

  superkarma: 0 23.05.2007, 23:55:36

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme