píše ve své mikulášském přání naše čtenářka s nickem TanaM. Pojala toto téma opravdu originálně a možná se k ní mnohé z vás připojíte. Přečtěte tento zajímavý příspěvek

Milý  Mikuláši. Letos se nebudu s tebou moc párat. Díky předem za balíček , který nám nadělíš až v lednu 2013. „Balíček úspor“. Už se nemohu  dočkat, až zas  pár lidí skončí na ulici, pod mostem.  V televizi  budou zas  žebrat  příspěvky na  všechno, na nemocnice, na léčbu, na invalidní vozíky, na zapomenuté děti v  baby boxech.

Obávám se, že brzy  přejde   někdo s  nápadem zařídit „senior  boxy“-  někde  u nemocnic. Odložit a ahoj.

Nebudu  ti  vypisovat,  že nic nepotřebuji. Ty  to stejně  víš. Mikuláši, vzpamatuj se a dej lidem této země klidný a dobrý  život.

 Vyžeň  a  vymaž  z myšlení  obyčejných lidí  podvodníky, odkloňovače, haj....  , zloděje v  pojišťovnách,  a politiky,  který nám obyčejným lidem  lžou a smějící se nám do ksichtu.

Mikuláši  .., pošli nám za prezidenta slušného člověka, který si váží práce  obyčejných  lidí, kteří  v 5 ráno  vstanou  a jdou pracovat,  aby si mohli zaplatit bydlení a 10 rohlíků pro celou rodinu.

Mikuláši všem dětem  nalož   balíčky plné cukrovinek, kinder vajíček, mandarinek a  nealergických  buráku.  Zařiď to tam nahoře.!!!!

Mikuláši na balíček úspor se netěším, ale musím ho přijmout tak statečně, jako 9,9 milionů obyvatel  této země.

Mikuláši,  nevím, kdy  mi slibovaný  balíček  přivezeš . /Mikulášský  úsporný balíček/ .

Ve čtvrtek 6.12.1.2012  nebudu  doma, půjdu se ožrat. Na firemní večírek, kde nám budou vykládat, jak máme šetřit, šetřit a šetřit  a za odměnu nám dají jeden plánovací kalendář a diář za 29.90 kč.  Za celoroční práci.  Ha  ha :::)))

 Doufám, že mi na  večírku nalijí  alespoň  jednoho panáka s metanolem. Jinak nevím, jak ve zdraví a v pohodě  rok 2013 zvládnu.?

Díky  za  vše Mikuláši.

V  mých představách jsi Mikuláši bytost , která teď sedí u compu, je připojený on line  a vyřizuje požadavky dětí   z celého světa.

A  doufám, že  ti  stále „nepadá“  internet, jako  mně. Ve  21. století,..... v   čase  nových nanotechnologií, satelitních družic, a sledování Marsu vozítkem „  Curiosity.“ Ha , ha..... válím se  smíchy pod stolem.

Pozor na přepracování, milý Mikuláši.

Mikuláši dej nám všem statečným lidem sílu vydržet  a zvládnout  rok 2013.

Nevím, v jakém příbuzenském vztahu si s Ježíškem, ale  pro něho mám  taky  dopis...... 

 Tana M.

P.S. Mikuláši, tak  nějak si tě představuji,  za stolem, u počítače,s padajícím internetem......:-)

mikuláš

Milá Tana M., to vyzněklo hodně smutně a pesimisticky, ale bohužel, v mnohém vám musím dát zapravdu. I když ten Mikuláš na fotce je Santa Claus

Text nebyl redakčně upraven

Reklama