Čtenářka ni-ka v zimě ze suchého úseku vjela n silnici kam vytékala voda. A nemohlo to dopadnout jinak než to dopadlo. Skončila v příkopu na střeše.

Dobrý den,
Dneštním tématem jsou dopravní nehody, takže se Vám také o jedné mé zmíním. O mé první dopravní nehodě, v mém novém autku a Bohudík bez zranění.
Jela jsem s taťkou do nemocnice, je to takové divné, že jem jej vezla do nemocnice a cestou jsem ho málem zmrzačila mnohem víc než je:(((
Bylo už celkem hezky, sluníčko svítilo, kolem osmé hodiny, cesty suché, jen v příkopech sníh, prostě paráda. Jela jsem ještě na benzínku a vydala se na cestu,ale daleko jsem nedojela, asi 4km od benzinky v hnusné zatáčce jsem chytla hodiny, mávalo to s náma od svodidla ke svodidlu, zatáčkou jsme prolítli jako širóni, no a já držela volant a vzpomínala na všechno co mám dělat-v této situaci to ale nešlo, ale už jsem nemohla víc držet. Hlavou mi prolítlo, zastavím se o ten patník - byl asi 10cm v zemi:)))Takže jsme se skoutouleli do příkopu, kousek od nás bažina, no ale nejlepší, že jsme zůstali viset nahoře v autě na pásech jako prasátka, vše pod sebou, já se jen zeptala taťky jestli žije, když řekl, že jo, tak jsme se odpoutali,ale nešlo nám z auta vylézt, troubila jsem nohou a slyšela jsem ostatní auta,jak by i chtěli zastavit,ale nešlo jim to, pořád jsem slyšela hnusný zvuk gum,jak se snaží brzdit-tak jako
 já, byli jsme v místě bez signálu a moje světlé autko nebylo moc vidět.Protože mám přední dveře tak blbě zkosené, prolezla jsem teda zadníma a taťka za mnou - úplně zapomněl, jak ho bolí nohy a je mu zle-prostě vyskákal za mnou jako zajíc.

auto na střeše


Když jsem vylezla, tak jsem viděla,že kousek od nás je další auto- zamávali jsme si, že je vše vpoho  a za 20 minut přilítlo další, které s řinčením napasovalo do toho, které tam už stálo, takže klučík měl úplně sešrotované svoje auto.To už ale v místě byl švagr a bratr a pomocníci toho klučíka-ještě že nikdo nestál přímo u auta, jinak by ho paní přejela a nebo přimáčkla.
Nikomu se ale nic nestalo, odnesly to jen plechy, nejlepší ale bylo to, že prej v tomto úseku byly už rano asi tři auta, které tahal jeřáb. Stačilo dát na cestu značku.Voda na cestu stále vytékala a mrzla, až po dalších třech autech (našich), se vykopal nějaký žlábek, aby tam netekla voda, cesta se prosypala solí a jezdilo se podstatně lépe.
Já už zase řídím,dávám si ale pozor, v zimě se bojím, mesíc mi dělalo zle kolem místa jezdit.
Když se ale nikomu nic nestalo, tak to beru jako velké ponaučení, štěstí a tak trochu jsem dostala po rukou, že si musím dávat na cestách pozor a předvítat nepředvídatelné:)))
Mějte se hezky, Vaše Ni-ka
Text nebyl redakčně upraven


Děkuji Ni-ko, jízda v zimě je o dost náročnější než v létě. A souhlasím, že kolikrát člověk musí předvídat nepředvídatelné. Stalo se mi něco podobného na dálnici, psal jsem o tom v dnešní ranní novince. Znám ten pocit, kdy držíte brzdu a auto jede jako sáňky z kopce dolů a vy se jen modlíte, aby se vám a hlavně lidem v autě nic nestalo. Tak hlavně aby to byla vaše poslední smůla…

Dnes máme téma dne Dopravní nehody, kterých jsme se zúčastnili. Vaše zkušenosti s piráty i anděly silnic.

  • Už jste někdy bourala?
  • Byla jste účastníkem nehody?
  • Jak se to přihodilo?

Napište mi vaše příběhy smutné i veselé. Napište mi, co si myslíte o pirátech silnic. Znáte nějakého anděla?

Vše směřujte na e-mail:

redakce@zena-in.cz

Jedné z vás za dnešní příběh pošlu krásnou květinu!

Od 10. hodiny soutěžíte o překvapení sledujte novinky…

Reklama