.

Už pátým rokem můžete oslavit Den stínicí techniky nákupem stínění za bezva ceny

Domácnost

Už pátým rokem můžete oslavit Den stínicí techniky nákupem stínění za bezva ceny

Plánujete do bytu či domu novou stínicí techniku a stále se neumíte rozhodnout, co je pro vaše bydlení to nejlepší? Využijte zajímavých slev, akcí a dnů otevřených dveří u vybraných firem, které jsou součástí Sdružení výrobců stínicí techniky a jejích částí!

Stejně jako každý rok, také letos pořádá Sdružení výrobců stínicí techniky a jejích částí (SVST) 16. května Den stínicí techniky. Smyslem tohoto dne je vzbudit zájem koncových zákazníků, odborné veřejnosti, ale také médií o tento obor. Řada firem v různých regionech České republiky připravila pro své klienty aktivity zaměřené na obor stínění. Jedná se např. o Dny otevřených dveří, akční slevy, přednášky pro studenty středních škol s technickým a stavebním zaměřením.

Stínová technika

Na webových stránkách SVST bude právě v tento den otevřena nová sekce – Fórum dotazů, kde zájemci naleznou odpovědi na nejčastější dotazy, se kterými se výrobci a montážní firmy z oboru stínění setkávají.

SVST v rámci Dne stínicí techniky každým rokem předává vybranému subjektu darovací poukaz v určité hodnotě, na kterém se podílí někteří členové sdružení. Tentokrát bude dar v hodnotě 42 000 Kč poskytnut Domovu Sv. Josefa, Žíreč u Dvora Králové.

Jednotlivé akce výrobců stínicí techniky:

 • ALMMA spol. s r.o., Dobříš, www.almma.cz – 14. 5. 2015 – Den otevřených dveří na nově otevřené pobočce v Praze 10, Moskevská 63
 • BECKER motory s.r.o., Praha, www.becker-motory.cz  – 15. 5. 2015 – Den otevřených dveří.
 • Building Plastics s.r.o., Velká Bíteš, www.buildingplastics.cz – 16. 5. 2015 – Den otevřených dveří.
 • CLIMASTYL s.r.o., Hradec Králové, www.climastyl.cz – 16. 5. 2015 – prodloužená pracovní doba do 15 hodin, sleva 20 % na všechny výrobky Climax při sepsání objednávky v tento den.
 • HELLA stínicí technika s.r.o., Praha, www.hella-czech.cz – 16. 5. 2015 – mimořádná sleva.
 • HOPA Plzeň s.r.o., Plzeň, www.ho-pa.cz – 16. 5. 2015 – Den otevřených dveří v nové provozní budově.
 • ISOTRA a.s., Opava, www.isotra.cz – 15. 5. 2015 – Den otevřených dveří s odbornou exkurzí pro studenty středních škol s technickým a stavebním zaměřením.
 • LOMAX & Co s.r.o., Bořetice, Brno, www.lomax.cz – 16. 5. 2015 – Den otevřených dveří pro zákazníky, projektanty či architekty ve všech showrooms napříč celou Českou republikou a Slovenskem (showroom v Brně v Centru Kaštanová – prodej celý víkend). Soutěž o kolekci exkluzivních vín, za závaznou objednávku hodnotný dárek.
 • Sodoma Perfecta s.r.o., Praha, www.perfecta.cz – 21. týden (po Dni stínicí techniky) slevová akce 4+1 roleta zdarma.

Více informací na www.svst.cz.

Stínová technika

   
13.05.2015 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [1] Barbucháč [*]

  Sml52Sml52Sml52no tak to mě dnes skutečně rozesmálo. Den stínící techniky!!! Ty kráso.

  superkarma: 1 13.05.2015, 17:41:10

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Dětský pokoj - zařizování, rekonstrukce

Náš tip

Doporučujeme