Děkujeme za další příspvěvek na dnešní téma. Jak to má s nákupy ve společnosti manžela čtenářka Iva, už asi tušíte, ale to ještě není všechno

Hezký den. Už pouhá cesta po parkovišti nějakého hypermarketu, je pro mého muže stresující zážitek. Vadí mu děti, které se tam pletou, přeplněné vozíky a zmatek. Prý si připadá jako uprostřed  závodní dráhy. Vadí mu lidé se šíleným výrazem v očích, kteří se právě dozví o  nějaké slevě z rozhlasu. Následný útok na  slevněné zboží, je pro něj nebezpečný.

Některé rodiny si berou hned několik  vozíků najednou. Vadí mu lidé, kteří přijíždí i s vleky, nechápe, na co mají lidé takové zásoby jídla. To snad pečou metrové koláče.

Velice žádaným místem jsou ochutnávky. Pro lžičku pochybného jogurtu se pokládají ty největší oběti. Chybí mu hned u pokladny plánek s průvodcem, místo toho tam natrefíte na agenty s voňavkami, kteří vás určitě nastříkají čímkoli, když neutečete.

Jednou si manžel prohlížel stánek s kořením a čte:“ Maso na gril“, zamyslel se  a říká: „Jak může být v tak malém sáčku maso?“

Iva

Váš muž má docela dobrý smysl pro humor, takže to s ním asi nebude až tak zlé

Co si o nákupech ve společnosti partnera myslíte vy, milé ženy-in? Také je nabručený, otrávený a chce to mít co nejrychleji za sebou? Nebo je trpělivý a zbytečně vás nestresuje? Jaké nákupy s ním absolvujete, a na které chodíte raději sama? Kupujete se svým partnerem oblečení? Dokáže se rychle rozhodnout, nebo stále váhá?

Vytáčí vás to? Už jste se někdy zařekla, že na nákupy jedina bez něj?

Napište nám na: redakce@zena-in.cz

Reklama