Už opravdu nemůžu. To nezvládnu. Neudělám ani krok... Takovou anebo podobnou větu v duchu vyslovila určitě většina z nás.

Život nám občas nastraží situace, ve kterých se rozhodne vyzkoušet naši sílu a odolnost. Psychickou i fyzickou.

A právě to je dnešním tématem dne. Sáhl/a jsem si na dno svých sil.

Napište mi na redakce@zena.in.cz , kdy jste měli pocit, že končíte, nezvládáte... kdy už prostě opravdu nemůžete. Co to bylo, co vás zdeptalo a srazilo na kolena... a co vás pak zase postavilo na nohy a přinutilo jít dál...

Prožíváte třeba teď něco takového a cítíte se jako vymačkaný citron, bez energie a síly bojovat a snažit se? Svěřte se, Žena-in.cz Vám poskytne laskavou náruč, pochopení a pohlazení.

Protože mít takové stavy absolutní vyčerpanosti - to není ostuda. To je pouze jedna součást našeho života. Kromě toho pěkného musíme občas čelit i okolnostem, které bychom si dobrovolně nikdy sami nevybrali. V těchto chvílích je ale důležité, abychom měli někoho, kdo nám nabídne své rameno, pohlazení...

Pište dnes svá trápení i to, jak jste je překonali... můj příběh na toto téma si můžete přečíst v dnešním vydání pod názvem S balvanem na zádech.

Těším se na všechny vaše příběhy. Vzájemně se pohladíme, pofoukáme bebíčka, dodáme sílu.... A já navrch některým přispěvatelkám přidám hezký dáreček pro radost.

Pěknou středu všem přeje

Reklama