Vztahy

Už opravdu nemůžu


Už opravdu nemůžu. To nezvládnu. Neudělám ani krok... Takovou anebo podobnou větu v duchu vyslovila určitě většina z nás.

Život nám občas nastraží situace, ve kterých se rozhodne vyzkoušet naši sílu a odolnost. Psychickou i fyzickou.

A právě to je dnešním tématem dne. Sáhl/a jsem si na dno svých sil.

Napište mi na redakce@zena.in.cz , kdy jste měli pocit, že končíte, nezvládáte... kdy už prostě opravdu nemůžete. Co to bylo, co vás zdeptalo a srazilo na kolena... a co vás pak zase postavilo na nohy a přinutilo jít dál...

Prožíváte třeba teď něco takového a cítíte se jako vymačkaný citron, bez energie a síly bojovat a snažit se? Svěřte se, Žena-in.cz Vám poskytne laskavou náruč, pochopení a pohlazení.

Protože mít takové stavy absolutní vyčerpanosti - to není ostuda. To je pouze jedna součást našeho života. Kromě toho pěkného musíme občas čelit i okolnostem, které bychom si dobrovolně nikdy sami nevybrali. V těchto chvílích je ale důležité, abychom měli někoho, kdo nám nabídne své rameno, pohlazení...

Pište dnes svá trápení i to, jak jste je překonali... můj příběh na toto téma si můžete přečíst v dnešním vydání pod názvem S balvanem na zádech.

Těším se na všechny vaše příběhy. Vzájemně se pohladíme, pofoukáme bebíčka, dodáme sílu.... A já navrch některým přispěvatelkám přidám hezký dáreček pro radost.

Pěknou středu všem přeje

   
10.08.2005 - Láska a vztahy - autor: Jaroslava Machálková

Komentáře:

 1. avatar
  [6] Aja [*]

  pavlistranska: Jak já ti rozumíííím!

  superkarma: 0 10.08.2005, 12:15:00
 2. avatar
  [5] sara.l [*]

  pavlistranska: to teda bylo dno jak no jo každý o tom máme jiné představy

  superkarma: 0 10.08.2005, 11:33:06
 3. avatar
  [4] pavlistranska [*]

  Milá Merilko,až na dno jsem si sáhla nedávno.Můj se rozhodl,že budeme malovat náš byt,pouhých 40m2.Malovali jsme ho celé dva měsíce.První týden škrabal starou malbu,pak sádroval a pak neměl čas.No prostě hrůza.Já chodila do práce se sádrou ve vlasech,tam si všichni mysleli,že bydlíme přinejmenším na Karlštejně.Po pohrůžce,že si na to zavolám profesionála,to za dva dny vymaloval.Pravda byla jsem úplně na dně,ale teď jsem šťastná,že jsem to přežila ve zdraví.

  superkarma: 0 10.08.2005, 10:00:18
 4. avatar
  [3] Lotka [*]

  Meryl: já si sáhla na dno tolikrát, ale když si teď vzpomínám, tak mě nic nenapadne. No možná proto, že to třeba asi tak na dno nebylo, jen mi to v té chvíli připadalo. Tím lépe. Nejsem na tom ještě špatně Na dovolené jezdím vždycky s sama nebo i s pubošem. A už jsem si asi zvykla tahat ty těžký krosny a dvoje lyže k tomu

  superkarma: 0 10.08.2005, 08:15:26
 5. avatar
  [1] sevenofnine [*]

  Ahoj Merylko, co záda? Už hýbeš hlavou? Chápu dnešní téma asi Ti dnes není na tanec. Ať je Ti brzy líp.

  superkarma: 0 10.08.2005, 07:28:36

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme