Nikdy jsem nepatřila k těm, kterým příroda nadělila štíhlou postavu. Už od puberty se tu a tam objevil nějaký ten špíček, někde menší, jinde větší. Válku jsem jim vyhlašovala celkem pravidelně s menším či větším úspěchem. Asi nejštíhlejší období jsem měla zhruba před 8 lety, kdy se mi podařilo snížit váhu k mé spokojenosti. Ovšem moc jsem si mé štíhlé období neužila, jelikož brzy nato jsem otěhotněla a kila šla zase nahoru.

Proto když jsem objevila soutěž „Tříměsíční program s osobním trenérem + strava k tomu“, hned mě napadlo, že je to přesně pro mě. Mít nad sebou tvrdý bič, to byla výzva, která se nedala odmítnout. Chtěla jsem si dokázat, že se svou postavou zase můžu něco udělat. Odeslala jsem patřičné údaje, prošla druhým kolem a nakonec i pohovorem v redakci Žena–in.

 

Hurá – začínám hubnout!!!

Budu chodit 2x týdně cvičit a dodržovat předepsaný jídelníček. Plná nadšení jsem vyfasovala stravu na 14 dní a domluvila si termín s trenérkou Mirkou. Na trénink jsem přišla plná očekávání a zároveň jsem měla trochu obavu, jestli zvládnu cvičební tempo. Hned po prvních minutách ze mě ale obava spadla, protože profesionální přístup trenérky Mirky mě mile překvapil. Na základě fyzioterapeutického vyšetření jsme probraly všechny problémové partie a zkrácené svaly, které mě trápí, a daly se do toho… I přes to, že jsem již dřív posilovnu také navštěvovala, objevila jsem spoustu chyb, které jsem tenkrát dělala, tudíž cvičení mělo daleko menší účinek a výsledek samozřejmě nebyl moc vidět.

Ráda bych se tu také zmínila o stravě Diet plus. Vím, že v diskuzích bylo hodně názorů na to, že v této stravě chybí čerstvá zelenina. S tím souhlasím i já. Proto jsem se po dohodě s nutriční terapeutkou domluvila, že večeři můžu nahradit čerstvým zeleninovým salátem, rybou, plátkem kuřecího masa, dušenou zeleninou apod. Obědy mají pro mě velkou výhodu, jelikož dám porci do mikrovlnky na 3 minuty a hned mám připravené teplé jídlo. Proteinové tyčinky a sušenky mají výhodu v tom, že zaženou chuť na sladké, i když já se musím přiznat, že mně ty sušenky moc nejedou…

  

Po měsíci... 

Uplynul měsíc a já slavím první výsledky – podařilo se mi zhubnout 2 kg a z toho zhruba kilo tuku. Kolem pasu, boků a stehen mám cca o 2 cm méně. Kéž by to takhle pokračovalo i dál. Jinak se mi celkově zpevnila postava, hlavně se cítím naprosto v pohodě a mám daleko víc energie.

Reklama