začíná svůj příspěvek naše čtenářka s nickem AnteaX., takže je vám asi jasné, že si společenského oblečení opradvu užívá. Svůj první kostýmek dostala už na střední škole, na plesy si šaty půjčuje, a nejvíc peněz utratila za své svatební

Doma jsem klidně chodila v teplácích, ale ven jsem musela jít jako princezna, jinak jsem ztropila povyk a nikdo mě tam nedostal. Můj první kostýmek jsem dostala na střední škole. Radost z něj byla neskutečná! Pamatuji si, jak jsem si ho vzala na sebe do Mariánských Lázní na dovolenou a s pocitem, že jsem perfektně oblečená v něm chodila po kolonádě. Sem tam se po mně otočil i pěkný mužský a to mi dodávalo sebevědomí:-)

Co se plesových šatů týče, klidně si je půjčím z půjčovny, protože nerada nosím stejnou věc víckrát. Moji nejoblíbenější barvou na šatech je jemně lososová, která přechází až do romantické růžové. Podobnou barvu měla na svých plesových šatech Libuška Šafránková v Třech oříšcích pro Popelku:-) Nejvíc jsem se plácla přes kapsu, když jsem si nechala ušít šaty svatební. Byly v barvě šampaň, krásné a mám je dodnes ve skříni:-)

Z praktického hlediska mám nejradši kostýmky, převážně kalhotové. Chodím v nich do divadla, na svatby, promoce i jiné společenské akce. Doplním je kvalitní bižuterií a originálním šátkem, což vypadá elegantně. Protože nejsme milionáři, naučila jsem se různě kombinovat a obměňovat maličkosti tak, že stejný kostým vypadá 100x jinak:-)

Na Štedrý večer ke stolu usedáme hezky oblečení, navonění a natěšení, ta slavnostní chvíle si to zaslouží:-)

napsala čtenářka AnteaX

Milá AnteaX a tak by to mělo být

Text nebyl redakčně upraven

  • Co vy a společenské oblečení, milé ženy-in? Prozradíte nám také, co nejsvátečnějšího máte ve své skříni?
  • Pošlete nám fotku?
  • V čem chodíte na kulturní akce, do divadla, na svatby, promoce...?
  • Máte doma malé černé? Jak často je během roku „provětráte“?
  • Jste spíš kalhotový typ a nosíte kostýmy?
  • Snažíte se společenskou módu obměňovat, nebo nosíte stále totéž?
  • V čem usednete ke štědrovečerní večeři?

Napište nám. Na vaše příspěvky se moc těším na adrese:

redakce@zena-in.cz

Reklama