Dnešní téma ZACHRÁNCI a ZÁCHRANÁŘI končí! Vaše příběhy mě dojaly i rozveselily, jsem ráda, že jste tak píma parta, na kterou se jejich okolí může spolehnout, že je nenecháte ve štychu. Vybrat nejlepší ale tentokrát tak těžké nebylo, zvolili jsme pravé a nefalšované zachránkyně života, kterými jsou:

Bohuša

Evi

Oběma posíláme voňavý balíček od firmy Ambi Pur.

A vy ostatní nebuďte smutné, zítra je na Vás nachystaný Kuba se svým šovinistickým článkem o vánočním uklízení. Ale nic mu nevěřte, určitě by svou sladkou vyvolenou nenechal , aby dřela a on se na ní při tom díval od televize. On vás chce jen tak popichovat, znáte ho. A jestli se do Kuby chcete pustit už teď , tady si osvěžte paměť jeho dnešní upoutávkou.

Jak uklízíte? Kdy děláte vánoční úklid? Zda uklízíte sama, nebo s celou rodinou? Koho do úklidu nejhůře dokopete? Jaké používáte metody, když chcete, aby si děti uklidily pokoj? Můžete i zavzpomínat na vlastní dětské zážitky z uklízení...

Posílejte mi také fotky své vánoční domácnosti - jak pěkně máte uklizeno a vyzdobeno! Ke každé fotce ale napište nějaký krátký popis.

  • Na vaše příspěvky se těším už dnes a během zítřka na redakčním mailu: redakce@zena-in.cz
  • Předmět mailu: Vanocni uklid
Reklama