Bulvár

Už nikdy víc zebrou!!!


Jeli jsme s přítelem k moři, bylo to narychlo a já trvala na tom, že si musím pořídit nové plavky, protože ty, co mám, už nejsou šik. Vběhla jsem do malého krámku a tam mi padly do oka jasně žluté s malými černými puntíky. Nutno podotknout, že mi v té době bylo nějakých 20, postavičku jak ze žurnálu, z práce na zahrádce jsem byla opálená, tak jsem se nebála jít do zářivé žluti a ty puntíky na mně nevypadaly infantilně, jak by tomu bylo asi dnes. Plavky jsem honem koupila a nadšeně přibalila do kufru.

Kdybych věděla, co se stane, a že platí pravidlo Dvakrát měř, jednou řež! Když jsme se ubytovali v hotelu, vklouzla jsem do plavek, pohledem se pochválila v zrcadle a rovnou na pláž. Moře bylo čisté, azurové, jak z fotek v katalogu. Zaplavala jsem si a s výrazem zářivé bohyně vyšla na pláž. Všichni lidé se za mnou otáčeli, takže jsem si připadala jako hvězda z Hollywoodu. Jen přítel měl „poněkud" zvláštní výraz. Pokud se vůbec dají vypoulené oči a dokořán otevřená ústa ještě nazvat výrazem. Znejistěla jsem. Došla jsem k našemu lehátku a přítel pořád zíral. Pak se probral, pousmál a potměšile mi řekl: Miláčku, ty puntíky ti fakt sluší". Teprve v tu chvíli jsem shlédla dolů. Z puntíků nebyly puntíky, ale rozpité fleky, ze kterých barva v pramíncích tekla po mém těle. Vypadala jsem v tu chvíli jako nepovedená zlato-černá zebra. Ale opravdu hodně nepovedená. Navíc se barva jaksi nechtěla smýt, takže jsem takhle musela jít i do hotelu. Přítel v recepci sehnal zdravotnický líh a musel mě odzebrovat".

Od té doby si kupuju jen jednobarevné plavky a v dobrých obchodech, protože rychlost a výhodná cena se někdy nevyplácí. Být zebrou už nechci.

Majda


Milá Majdo,
už jsem čekala místo puntíků díry. Ale barva je fakt lepší. Dík za skvělý příspěvek.
   
21.05.2007 - Společnost - autor: Dana Svobodová

Komentáře:

 1. avatar
  [3] OlgaMarie [*]

  To šla moje sestra reklamovat dětské boty,neboť pustily za deště barvu.Snažili se jí je v krámě vyměnit,ale neměli šanci.Vyndali boty z krabice,sestra na ně plivla,setřela a...No,než jí vrátili peníze,zneprodejnila jim celkem dost párů.

  superkarma: 0 21.05.2007, 16:57:42
 2. avatar
  [2] Luciš [*]

  Já zase takhle předloni v Řecku vstala z nové tmavě modré osušky

  superkarma: 0 21.05.2007, 14:31:59
 3. avatar
  [1] arjev [*]

  pěkná vzpomínka

  superkarma: 0 21.05.2007, 14:15:17

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme