Málokterá žena touží stát se milenkou, ale přesto to život zařídí tak, že se jí nakonec stane. Podobně to kdysi měla i Helena, ale dnes - jak sama říká - už dokáže mužským svodům odolat.

Probudit se vedle manžela, nebo milence.....

Jednou - to jsem byla poprvé vdaná. Se mi stala taková velice nemilá příhoda. Žila jsem s manželem, se kterým to už dlouhou dobu nefungovalo a přitom jsem měla milence, se kterým to  v té době fungovalo skvěle. Manžel tedy spal na stejné posteli jako já, v noci se mi zdálo, že spím vedle toho svého srdcového krále a já se tehdy přimáčkla k tomu nepravému. Strašný zážitek, když mi to došlo.... Ještě dnes  se obracím na ruby.

Milenkou jsem nikdy být nechtěla, ale párkrát mě život a neodolatelné příběhy do této situace vmanévrovaly. Bylo to vždy v dramaturgii velkých emocí, pocitů kdy se Vám srdce málem trhá na kusy a tělo je v jednom plameni :)

Bylo to krásné a bylo toho dost. Dnes se mi také stává, že mi něco omamně zavoní do nosu, bludička zasvítí lákavým světýlkem, ale už nepodléhám. Prožiju si to v sobě, třeba i s tím konkrétním člověkem v platonické formě ale tu formu tělesnou už vynechávám. Asi jsem léty zmoudřela :) a nemusím mít všechno co se nabízí , i když leckdy je to lítý boj se sebou samým.          

Helena

Pozn. redakce: text neprošel redakční korekturou.

vvvDnešní téma nenechá v klidu téměř jedinou ženu. Jsem zvědavá, co mi k tomu napíšete, jaké příspěvky mi od vás přijdou. Posílejte mi je na redakční e-mail redakce@zena-in.cz do 15 hodin. Pokusím se všechny vydat a jednu z vás určitě odměním! Tentokrát se můžete těšit na knihu Záhady astrologie a na úžasný barevný diář pro rok 2014 s názvem Sdílení.

Potřebujete inspiraci, abyste věděly, o čem se na dnešní téma rozepsat?

Možná vám pomůže některá z následujících otázek:

  • Myslíte si, že je na tom hůř milenka, nebo podváděná manželka?
  • Co byste udělala, kdybyste přišla na to, že vás manžel podvádí?
  • Jak dlouho byste vydržela čekat, než se muž rozvede?
  • Začala byste si s ženatým mužem, který má děti, nebo byste dala od začátku ruce pryč?
  • Napište cokoliv jiného, co vás k tématu napadne!

 

Reklama