Domácnost

Už nemusíte volit mezi zdravím a spokojeností Vašeho mazlíčka

Víte, že až 50 % domácích mazlíčků v Evropě trpí nadváhou nebo obezitou? Proto vstupuje na trh nová řada krmiv Hill’s™ Science Plan™ Perfect Weight, po které dokážou psi i kočky efektivně hubnout a navíc i si svou váhu i udrží, a to bez zmenšování porcí, pocitů hladu nebo kompromisů ohledně chuti krmiva. Perfect Weight obsahuje unikátní směs vysoce kvalitních ingrediencí a je nutričně optimálně vyvážený. Už žádné malé porce nebo méně chutné krmivo! Už žádné kompromisy mezi zdravím a spokojeností zvířecích mazlíčků. 

Každý určitě chce, aby byl jeho mazlíček zdravý a spokojený. Občas ale není zrovna jednoduché skloubit tyto dvě věci dohromady. Buďto chceme svému mazlíčkovi dopřávat všemožné pamlsky, za což je nám odměnou jeho spokojený výraz. Nebo naopak dáváme přednost zdraví  a volíme přísný stravní režim, díky kterému je váš čtyřnohý kamarád sice fit, ale občas smutně loudí něco dobrého na zub.

Hills

Výzkumy uvádí, že až 50 % domácích zvířat v Evropě má nadváhu nebo je dokonce obézních1, což je velmi varovné číslo. Přitom už pouhých 20 % nadváhy může později vést k závažným zdravotním problémům2, jako je třeba artritida, problémy s pohyblivostí nebo onemocnění močových cest a diabetes.

Proto nyní přichází na trh nové unikátní krmivo pro psy a kočky Hill’s™ Science Plan™ Perfect Weight, u kterého bylo prokázáno, že pomáhá dosáhnout optimální hmotnosti, aniž by měl váš mazlíček pocit hladu nebo aniž by dostával méně chutnou stravu. Nemusíte tak zmenšovat velikost porcí nebo jejich počet během dne. Díky krmivu Hill’s™ Science Plan™ Perfect Weight se už nebudete muset cítit provinile, že daní za zdraví vašeho mazlíka je kručící bříško nebo smutný pohled.

Díky poměru bílkovin, vlákniny a vitamínů podporuje krmivo Hill‘s™ Science Plan™ Perfect Weight spalování tuků, a přispívá tak k tomu, aby Váš mazlíček zůstal zdravý a především šťastný – výzkumy totiž potvrzují, že existuje jasná souvislost mezi optimální hmotností zvířete  a kvalitou jeho života3. Krmivo Hill’s™ Science Plan™ Perfect Weight bojuje proti zvýšení hmotnosti tím, že umožňuje vašemu mazlíčkovi spalovat kalorie a pomáhá mu tak žít delší, zdravější a šťastnější život.4

Krmivo Hill’s™ Perfect Weight je k dispozici pro kočky i psy ve formě chutných granulí (pro psy podle velikosti plemen Adult Mini, Medium a Large) nebo v masové konzervě. Dejte sbohem rozhodování mezi tím, jestli bude váš čtyřnohý kamarád šťastný, anebo zdravý. Teď už totiž můžete mít obojí současně, a to díky nové unikátní řadě krmiv Hill’s™ Perfect Weight!

Hills

1 Zdroj: German et al, The Growing Problem of Obesity in Dogs and Cats, Journal of Nutrition, 2006

2Sanderson SL. Canine Obesity - A Treatable Condition. NAVC Clinician's Brief 2009; březen: 67 -71

3 Toll PW, Yamka RM, Schoenherr WD, et al. Obesity. In: Hand MS, Thatcher CD Remilliard RL, et al., eds. Small Animal Clinical Nutrition, 5th ed. Topeka, KS: Mark Morris Institute; 2010:501-542        

4 Zdroj: A.J. German, S.L. Holden, M.L. Wiseman-Orr, J. Reid, A.M. Nolan, V. Biourge, P.J Morris, E.M. Scott. Quality of life is reduced in obese dogs but improves after successful weight loss. The Veterinary Journal, 2011; DOI: 10.1016/j.tvjl.2011.09.015

5 Kealy et al, JAVMA (2002); Vet J (červen 2012) - German AJ et al.

   
07.08.2015 - Zvířátka - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [3] kobližka [*]

  dadma — #2 Hlavně,že je veterináři doporučují jako na běžícím páse....no jo,kšeft je kšeft Sml80

  superkarma: 0 09.08.2015, 20:23:12
 2. [2] dadma [*]

  Krmiva Hill´s mají od rádce psích krmiv 2 na stupnici 0-5. Takže žádná sláva,ale ani propadák.

  1. na komentář reaguje kobližka — #3
  superkarma: 0 09.08.2015, 18:56:57
 3. [1] bobani [*]

  nemám mazlíčka , v paneláku by byl chudák

  superkarma: 0 07.08.2015, 11:26:56

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme