Když se sedmadvacetiletá servírka Sandra rozhodla po roce a půl ukončit svůj vztah s o dva roky starším Lukášem, netušila ještě, že bude měnit svoje telefonní číslo častěji než spodní prádlo.

stalker

Příběh slečny Sandry

Sandra a Lukáš byli pěkný pár. Seznámili se v baru, kde Sandra pracovala, Lukáš tam tehdy přišel s partou kamarádů oslavovat narozeniny. Zdržel se poněkud déle než ostatní a druhý den se chlubil, že klofl tu krásnou servírku. Ono to však bylo spíš tak, že klofla ona jeho, neboť se jí líbil, hned jak vešel do dveří.

Společné soužití

Oba byli nezadaní, netrvalo dlouho a z občasného vysedávání u Sandry na baru došlo i na společné soužití. Lukáš se nastěhoval do Sandřina útulného podnájmu. Zpočátku jim jejich společné bydlení vyhovovalo, jenže po čase začaly Lukášovi vadit Sandřiny pozdní příchody z práce. Hned si představoval, že tam asi dělá to, co s ním při jejich prvním setkání.
„Copak můžu zavřít, když jsou tam ještě lidi? Kšeft je kšeft, a než spočítám tržbu, trochu to tam porovnám a pak cesta domů, to nějaký čas trvá. Tak přijď za mnou, když máš pořád blbé řeči,“ reagovala Sandra čím dál podrážděněji.

Jenže Lukáš chodil přes týden do práce a u Sandry na baru vysedávat nemohl, možná tak někdy o víkendu. A když už tam zašel, tak mu zase vadilo, jak se na všechny kolem usmívá a všichni ostatní se usmívají na ni.

Rozchod

„A co mám jako dělat? Jsem barmanka, když se nebudu usmívat, chlapi příště nepřijdou.“
„Ale ty se usmíváš a chováš moc vyzývavě.“
„Dej mi pokoj, a víš co, přestaň sem radši chodit úplně.“

A jak ho vyhodila z barové stoličky, tak ho vyhodila za pár dnů i z bytu. Lukáš se nedokázal smířit s jejím povoláním a Sandra věděla, že udělala velkou chybu, když se s ním tehdy hned napoprvé vyspala, představoval si ji tak s každým zákazníkem.

Neustálé sms a telefonáty

Vyhozením z bytu však jejich vztah neskončil. Lukáš Sandru od té doby bombarduje nekonečnými telefonáty, posílá ji denně několik sms a nedokáže se s jejich rozchodem smířit. Žádné rozumné domluvy ze Sandřiny strany, že je konec, nepomáhají. Kvůli němu musela už několikrát měnit telefonní číslo, ale vždycky si ho dokázal přes některé známé, kterým řekl, že spolu zase chodí, obstarat.

Jak už Sandra vidí na mobilu jeho číslo, polije ji horko. Uvažuje dokonce i o tom, že jestli nepřestane, udá ho na policii za obtěžování. Jenže on ji neobtěžuje přímo fyzicky, jen psychicky.  Ale to také není málo.

Čtěte také:

Reklama