Víte, jak to zpívá Jarek Nohavica v jedné ze svých písniček: „Já chci mít čapku s bambulí nahoře...“ a tak dále, a tak dále... Jak jste na tom vy? Podobně? Venku už pořádně přituhuje, takže se podle toho určitě zařiďte!

Žádný strach: paní móda je k nám v posledních letech milosrdná a na kulíškách si dává skutečně záležet. Nemusíte se bát, že v něm budete vypadat příšerně. Když si vyberete ten správný, naopak v něm zazáříte a zamilujete se do něj natolik, že jej možná nebudete chtít sundat z hlavy ani v teple domova či kavárny.

V jakém zabodujete?

Trendem pro letošní zimu jsou právě kulichy s bambulí. Ta může být pletená, háčkovaná nebo z kožešiny, u některých kulichů se také může dát odepnout a vyměnit za jinou (kulichy s odepínacími bambulemi a s možností výměny seženete například na www.coolich.cz). Také z barev máte široké pole působnosti. In budete ve fialové, přírodních tónech i v „neonkách“. Nosí se také jednobarevné pletené kulíšky ozdobené kamínky. Pokud se na bambuli necítíte, povolenou máte i variantu čepice bez ní. O smyslu pro humor kolemjdoucí přesvědčíte v čepici s vypleteným obličejem zvířete. Povolenou od nás máte i klasickou ušanku - tu oceníte především v silnějších mrazech. A že se jich v nadcházejících dnech jistě dočkáte! Tak hlavně, jak se říká, slunce v duši a uši v teple! :)

Naše „třicítka“ kulichů. Vyberte si! (Ve fotogalerii najdete 30 fotek)

 

 

Reklama